X
Styletto_keyvisual_designer_2000x2000

ZMIANA WIZERUNKU APARATÓW SŁUCHOWYCH

Przyciągnij nowych klientów wyjątkowymi aparatami słuchowymi Styletto o niezwykłym wyglądzie. Pierwsze na świecie modele SLIM-RIC łączą styl i zaawansowaną technologię opartą na platformie Signia Nx.

Dostępne w poziomach technologicznych 7, 5 i 3.

WYRÓŻNIJ SIĘ STYLOWO

Dostępne w trzech nowoczesnych kombinacjach kolorów: Ciemny Granit / Srebrny, Kosmiczny Niebieski / Różowe Złoto oraz Śnieżna Biel / Różowe Złoto.

Styletto stanowi preferowany wybór 8 na 10 osób.*

* Źródło: Badania konsumenta Signia 2018

Styletto_color-change_1248x1248px

NOWY SPOSÓB ŁADOWANIA

Użytkownicy aparatów Styletto mogą cieszyć się korzystaniem z nich przez cały dzień dzieki wyjątkowym ogniwom litowo-jonowym oraz mobilnym ładowaniem przy pomocy niezwykle małej, przenośnej ładowarki.

Zapewnia to zadziwiające cztery dni* autonomii użytkownika, bez wtyczek i kabli  – idealne na odprężający wyjazd na weekend albo ważną podróż służbową.

* Przy założeniu 16 godzin użytkowania dziennie

POŁĄCZENIE STYLU I ZAAWANSOWANEJ TECHNOLOGII

Przytrzymaj CTRL i użyj kółka myszki, by przybliżać oraz prawego przycisku, by przesuwać.

Styletto_fashion-designer_mobile-phone_miniPocket_touchControl-App_2000px

WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Zapracowany tryb życia? Zmieniające się otoczenie? Niezależnie od tego, czy są w trakcie telekonferencji, czy prowadzą prezentację dla współpracowników, użytkownicy mogą być pewni, że aparaty słuchowe Styletto adaptują się do ich stylu życia.

Dyskretne opcje zdalnej obsługi przy pomocy aplikacji touchControl™ lub pilota miniPocket™ sprawiają, że łatwo jest dopasować się do każdej sytuacji.

Apple-App-Store-Badge_en_300px
google-play-badge_en_300px

Aplikację touchControl można bezpłatnie pobrać na urządzenia z systemami iOS oraz Android ze sklepów App Store® i Google Play™.

WYRÓŻNIJ SIĘ NA TLE KONKURENCJI DZIĘKI STYLETTO

Styletto zmieniają zasady gry dla Twojego gabinetu. 8 na 10 osób preferuje ich udoskonalony, smukły wygląd w porównaniu do konwencjonalnych aparatów słuchowych.*

To przyciągająca wzrok cecha, która pozwoli Ci przyciągnąć nowych i obecnych użytkowników aparatów słuchowych.

Styletto_personal-trainer_hearing-aids-beauty-shot_2000x1200
people-icon_768x200

8 NA 10 OSÓB WYBIERA STYLETTO

Znacząco zwiększa współczynnik konwersji osób z ubytkiem słuchu w zadowolonych klientów Twojego punktu sprzedaży. 14% więcej konsumentów wyraża wyraźne zainteresowanie aparatami słuchowymi Signia, gdy w ofercie są aparaty Styletto.*

* Źródło: Badania konsumenta Signia 2018

Styletto FAQ