X
header one

Uniwersalne, wygodne i przekonujące – aparaty demonstracyjne sDemo to wyjątkowe narzędzie, które zapewnia gładszy przebieg procesu dopasowania. Zaprezentuj klientom możliwości wielu poziomów technologicznych przy pomocy aparatów demonstracyjnych sDemo, oszczędzając czas i energię.

Aparaty demonstracyjne sDemo.

Wygodne i wszechstronne rozwiązanie dla łatwiejszego dopasowania.

Doskonałe rozwiązanie dla demonstracji na żywo, aparaty słuchowe sDemo są przeznaczone do demonstracji i testowania przez użytkownika. Oparte na aparatach słuchowych primax oraz Signia Nx, aparaty sDemo mogą być skonfigurowane w dowolnym poziomie technologicznym (1-7px, 3-7Nx). Urządzenia sDemo są dostępne jako aparaty RIC i aparaty zauszne, a ich konfigurowalny okres testowy trwa od 1 do maksymalnie 6 tygodni. Po okresie testowym, urządzenia sDemo stają się nieaktywne.

Aparaty słuchowe soundDemo, działają jak normalne aparaty słuchowe primax lub Signia Nx, pozwalając
pacjentom na wypróbowanie akcesoriów oraz doświadczenie pełnego bogactwa dźwięków.

soundDemo_hearing-aids-performance-levels_950x860px
Aparaty demonstracyjne sDemo: wszystkie poziomy technologiczne w jednym urządzeniu.

Łatwa identyfikacja.

Demonstracyjne aparaty słuchowe sDemo posiadają oznaczenie  “sDemo” na obudowie produktu oraz w oprogramowaniu Connexx Eight.

soundDemo_demo-devices_1800px

Same korzyści.

  • Demonstracja możliwości i funkcji poziomów technologicznych 1-7px i 3-7Nx przy pomocy jednej pary urządzeń.
  • Doskonałe jako tymczasowy zamiennik podczas naprawy aparatów .
  • Sprawdzają się w użytkowaniu w czasie oczekiwania na zamówione aparaty słuchowe .

Jedna para aparatów, wszechstronne możliwości.

Po wybraniu przez pacjenta modelu, jedna para aparatów wystarczy do przetestowania wszystkich poziomów technologicznych danego modelu. Dopasowanie aparatów jest szybsze i bardziej efektywne, dzięki czemu aparaty słuchowe sDemo doskonale nadają się do testowania w domu.

Aparaty słuchowe sDemo umożliwiają określanie długości domowego okresu testowego – od jednego do sześciu tygodni, tak, aby dopasować się do potrzeb Twojego pacjenta. Na zakończenie okresu testowego, pacjenci usłyszą powtarzający się sygnał dźwiękowy, przypominający o zwrocie testowych aparatów słuchowych.

Z tylko jedną parą aparatów słuchowych potrzebnych do testów, zarządzanie magazynem jest łatwiejsze i mniej kosztowne.

Connexx-Eight_acoustician-man-fitting_950px
soundDemo_arrows_1800px

Szybkie, proste, bezproblemowe.

Aparaty słuchowe sDemo pozwalają na przyspieszenie procesu dopasowania nawet przy kilkukrotnej zmianie poziomów technologicznych.

Same korzyści.

  • Mniejsze zapasy magazynowe i kompleksowość oznacza mniej zwrotów i niższe koszty.
  • Ustawienia aparatów są zachowane nawet podczas zmiany  poziomu technologicznego dla sprawnego procesu pracy.
  • Szybka i prosta konfiguracja w Connexx Eight, w którym należy ustawić okres testowy, dzięki czemu użytkownik wie, kiedy ma zwrócić aparaty słuchowe.

Programowanie aparatów słuchowych sDemo: Connexx Eight.

Connexx Eight jest doskonałym partnerem w konfiguracji aparatów słuchowych sDemo. Pozwala na szybkie i wygodne dostosowanie aparatów do potrzeb użytkownika, przechowywanie indywidualnych ustawień, które są zachowane przez cały proces dopasowania, nawet podczas zmiany poziomów technologicznych. Dodatkowo w Connexx Eight można ustawić długość okresu testowego.

Po zakończeniu procesu dopasowania można w łatwy sposób przenieść ustawienia testowe do aparatów testowych zakupionych przez pacjenta, co pozwala oszczędzić czas.

Wszystko na oku.

soundDemo_Connexx-screenshot_950px

(1) Wybór poziomu technologicznego.

(2) Kiedy urządzenie sDemo jest połączone, pojawia się ikona, po kliknięciu której program przenosi bezpośrednio na stronę konfiguracji.

(3) Ustawienie długości okresu testowego.

Klejnot w koronie.

Opakowanie: wyjątkowe doświadczenie.

Kiedy zakończy się okres testowy, pacjent wybiera najlepsze dla niego rozwiązanie i podejmuje decyzję o zakupie aparatów słuchowych. Moment, w którym aparaty słuchowe są odpakowywane jest dla pacjentów wyjątkowy. Reprezentuje kulminację procesu wyboru i zakupu, a satysfakcja wzrasta, kiedy pacjenci widzą po raz pierwszy własne, skrojone do ich potrzeb aparaty słuchowe. Ukoronowaniem procesu jest przeniesienie ustawień z sDemo do nowych aparatów słuchowych przy pomocy Connexx Eight.

Moment kulminacyjny.

Atrakcyjne pudełka-szkatułki przyciągają wzrok pacjenta, kiedy wręczane im są nowe aparaty słuchowe.

soundDemo_hearing-aid-jewel-case_950x860px

Ogólne rekomendacje i zalecenia.

  • Zaczynaj zawsze od ustawienia aparatów na poziomie technologicznym 7 i później obniżaj poziomy technologiczne.
  • Zalecamy demonstrację klas technologicznych w idealnych warunkach akustycznych. Aparaty sDemo nadają się do tego idealnie.
  • Wytłumacz klientowi, że urządzenia sDemo to aparaty z PT7, które mogą być skonfigurowane jako niższe poziomy technologiczne, by uniknąć nieporozumień.