X

Nowe aparaty Silk™ Nx dostarczają naturalnych wrażeń słuchowych przy dyskretnym rozmiarze, natychmiastowym dopasowaniu i wyjątkowej jakości dźwięku.

Te jedyne gotowe do założenia aparaty CIC z Ultra HD e2e dla binauralnego przetwarzania dźwięku są także mniejsze o 20% od aparatów Silk primax™ dla wyjątkowej dyskrecji. Dzięki elastycznym, silikonowym kopułkom Click Sleeve, Silk Nx oferują dokładne dopasowanie natychmiast.

Dla użytkowników z jednostronną głuchotą, CROS Silk Nx zapewnia najbardziej dyskretne rozwiązanie – pierwsze na świecie rozwiązanie CROS CIC.

Aparaty słuchowe Silk Nx zapewniają dyskretną obsługę zdalną przy pomocy aplikacji Signia i współpracują z systemem TeleCare, aby okresy próbne były łatwiejsze.

Kluczowe cechy

  • Ultra HD e2e dla świetnej zrozumiałości mowy oraz naturalnego dźwięku
  • Kopułki Click Sleeve dla szybkiego i łatwego dopasowania
  • Jeszcze mniejsze od poprzedników
  • Niewidoczne i dyskretne
  • Binauralna kierunkowość OneMic

Silk Nx w skrócie

Loading...
Pobierz
Aplikacja Signia
Spersonalizuj swoje doświadczenia słuchowe
Dowiedz się więcej

Akcesoria

miniPocket

Dyskretna obsługa

Idealne rozwiązaniem dla osób szukajacych dyskrecji i wygody, bez potrzeby korzystania z większego pilota lub sterowania aparatami za pomocą smartfona. Niezawodny i łatwy w użyciu pilot miniPocket tak mały, jak breloczek do kluczy,a  jednocześnie pozwala na obsługę wszystkich podstawowych funkcji.

Silikonowe kopułki Click Sleeve

Mistrz szybkiej wymiany

Bardzo dobre połączenie akustyczne oferuje polepszoną stabilność systemu antysprzężeniowego, wyższy komfort użytkowania i utrzymanie w uchu oraz natychmiastowe dopasowanie.

Miękkie, wymienne silikonowe kopułki Click Sleeve dopasowują się do kanału słuchowego i zapewniają wysoki poziom wygody i utrzymania w uchu. Występują w wersji zamkniętej i wentylowanej.

Nowy rozmiar XS (oprócz S, M i L) zwiększa ich uniwersalność, a nowa wersja kopułek w szarym kolorze charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością pozwalającą na dłuższy czas użytkowania. Praktyczne oznaczenie stron pomaga nowym użytkownikom aparatów słuchowych podczas zakładania. Pomysłowe zabezpieczenie przed obracaniem się zapewnia wyjątkowy komfort noszenia.

Kopułki Click Sleeve można wykorzystać nie tylko w aparatach wewnątrzusznych do natychmiastowego dopasowania, ale także do wszystkich aparatów Signia Nx i primax typu RIC.

ConnexxAir.

Całkowita wygoda bezprzewodowości.

ConnexxAir to urządzenie bezprzewodowe do programowania niemal wszystkich aparatów słuchowych Signia z łącznością e2e, ale nie wyposażonych w łączność Bluetooth, obsługiwanych przez Connexx od wersji 8.3.

ConnexxAir to urządzenie bezprzewodowe do programowania niemal wszystkich aparatów słuchowych Signia z łącznością e2e, ale nie wyposażonych w łączność Bluetooth, obsługiwanych przez Connexx od wersji 8.3.

Silk Nx FAQ