X

 

Wyposażone w zaawansowane funkcje niewielkie aparaty słuchowe Silk primax są niemal niewidoczne w uchu. Zastosowano w nich pionierską technologię binauralnej kierunkowości OneMic oraz łatwe w dopasowaniu kopułki Click Sleeve, dzięki czemu modele Silk primax są idealne dla nowych użytkowników szukających dyskretnego i nieskomplikowanego rozwiązania. Trzy rozmiary kopułek pasujących do niemal każdego rodzaju kanału słuchowego sprawiają, że pacjent może wejść do gabinetu, przetestować modele Silk primax i wyjść z nowymi aparatami słuchowymi CIC bez konieczności pobierania wycisku i czekania na indywidualne aparaty wewnątrzuszne.

Silk primax. Dla osób, które nie chcą aparatów słuchowych.

Kluczowe funkcje

  • Kopułki Click Sleeve dla łatwego dopasowania
  • 3 rozmiary kopułek pasujące do każdego ucha
  • Dyskretnie umieszczone w kanale słuchowym
  • W udowodniony klinicznie sposób zmniejszają wysiłek słuchowy*
 

*Studium przeprowadzone w University of Northern Colorado, w 2015 roku, badało skuteczność nowych funkcji primax, zbierając i analizując dane EEG w czasie rzeczywistym podczas przeprowadzania badania zrozumiałości mowy. Dla obu funkcji primax SPEECH i EchoShield, pomiary aktywności mózgu wykazały znaczącą redukcję wysiłku słuchowego, podczas gdy jedna z funkcji była aktywna.

Kopułki Click Sleeve

Aparaty Silk są wyposażone w dopasowujące się jednorazowe silikonowe kopułki Click Sleeve, dzięki czemu zapewniają poziom komfortu i utrzymanie aparatów słuchowych w uchu zarezerwowane wcześniej wyłącznie dla aparatów wykonywanych na indywidualne zamówienie.

Aparaty Silk są wyposażone w dopasowujące się jednorazowe silikonowe kopułki Click Sleeve, dzięki czemu zapewniają poziom komfortu i utrzymanie aparatów słuchowych w uchu zarezerwowane wcześniej wyłącznie dla aparatów wykonywanych na indywidualne zamówienie.

Kopułki Click Sleeve są dostępne w wersjach otwartej i zamkniętej oraz w trzech rozmiarach (S, M i L) odpowiednich dla większości uszu i wymagań audiologicznych.

Silk primax w skrócie

Loading...

Akcesoria.

Dla większej wygody i możliwości.

Najlepsze akcesoria uzupełniają i znacznie poszerzają funkcje aparatów słuchowych. Piloty obsługi, mikrofony towarzyszące i ładowarki to dodatkowe akcesoria, którymi cieszyć się mogą użytkownicy aparatów słuchowych.

Pobierz
Aplikacja Signia
Spersonalizuj swoje doświadczenia słuchowe
Dowiedz się więcej

Dyskretna kontrola: miniPocket.

Rozwiązanie idealne dla każdego kto chce mieć dyskretną i wygodną kontrolę nad aparatami słuchowymi bez konieczności posiadania dużego pilota zdalnej obsługi bądź smartfona. Niezawodny i łatwy w użyciu, miniPocket jest tak mały, że można nosić go z kluczami, a jednocześnie daje możliwości obsługi najważniejszych funkcji.