X

 

Wyposażone w zaawansowane funkcje niewielkie aparaty słuchowe Silk primax są niemal niewidoczne w uchu. Zastosowano w nich pionierską technologię binauralnej kierunkowości OneMic oraz łatwe w dopasowaniu kopułki Click Sleeve, dzięki czemu modele Silk primax są idealne dla nowych użytkowników szukających dyskretnego i nieskomplikowanego rozwiązania. Trzy rozmiary kopułek pasujących do niemal każdego rodzaju kanału słuchowego sprawiają, że pacjent może wejść do gabinetu, przetestować modele Silk primax i wyjść z nowymi aparatami słuchowymi CIC bez konieczności pobierania wycisku i czekania na indywidualne aparaty wewnątrzuszne.

Silk primax. Dla osób, które nie chcą aparatów słuchowych.

Kluczowe funkcje

  • Kopułki Click Sleeve dla łatwego dopasowania
  • 3 rozmiary kopułek pasujące do każdego ucha
  • Dyskretnie umieszczone w kanale słuchowym
  • W udowodniony klinicznie sposób zmniejszają wysiłek słuchowy*
 

*Studium przeprowadzone w University of Northern Colorado, w 2015 roku, badało skuteczność nowych funkcji primax, zbierając i analizując dane EEG w czasie rzeczywistym podczas przeprowadzania badania zrozumiałości mowy. Dla obu funkcji primax SPEECH i EchoShield, pomiary aktywności mózgu wykazały znaczącą redukcję wysiłku słuchowego, podczas gdy jedna z funkcji była aktywna.

Kopułki Click Sleeve

Aparaty Silk są wyposażone w dopasowujące się jednorazowe silikonowe kopułki Click Sleeve, dzięki czemu zapewniają poziom komfortu i utrzymanie aparatów słuchowych w uchu zarezerwowane wcześniej wyłącznie dla aparatów wykonywanych na indywidualne zamówienie.

Aparaty Silk są wyposażone w dopasowujące się jednorazowe silikonowe kopułki Click Sleeve, dzięki czemu zapewniają poziom komfortu i utrzymanie aparatów słuchowych w uchu zarezerwowane wcześniej wyłącznie dla aparatów wykonywanych na indywidualne zamówienie.

Kopułki Click Sleeve są dostępne w wersjach otwartej i zamkniętej oraz w trzech rozmiarach (S, M i L) odpowiednich dla większości uszu i wymagań audiologicznych.

Silk primax w skrócie

Loading...

Akcesoria.

Dla większej wygody i możliwości.

Najlepsze akcesoria uzupełniają i znacznie poszerzają funkcje aparatów słuchowych. Piloty obsługi, mikrofony towarzyszące i ładowarki to dodatkowe akcesoria, którymi cieszyć się mogą użytkownicy aparatów słuchowych.

Transmisja audio

easyTek: Łatwe połączenie, płynna integracja.

W cyfrowo zintegrowanym świecie, coraz więcej ludzi chce połączyć swoje urządzenia. Dotyczy to również osób z ubytkiem słuchu. Streamer easyTek to idelane rozwiązanie. Lekki streamer audio i pilot zdalnej obsługi w jednym, szybko łączy aparaty słuchowe posiadające e2e wireless™ 3.0 z innymi urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth.

easyTek w skrócie

Jeden przycisk, wiele funkcji:

Jeden przycisk, wiele funkcji:

Intuicyjny przycisk wielofunkcyjny w zależności od sytuacji wykonuje różne funkcje: kontroluje transmisję audio, odbiera
i kończy rozmowy telefoniczne, zmienia programy i zewnętrzne źródła dźwięku.

Wyjątkowo dyskretny:

Diody LED dla Bluetooth , działania  i baterii  są dyskretnie umieszczone na górze streamera, dzięki czemu są widoczne tylko dla użytkownika.

Niezawodny:

Pętla naszyjna  zapewnia optymalną pozycję dla niezawodnego działania i dostarczania doskonałej jakości dźwięku użytkownikowi  lub rozmówcy w telefonie – dzięki wydajnym, wbudowanym mikrofonom .

Różnorodny:

Wejście audio , wejście liniowe (line-in)  i bezprzewodowy Bluetooth zapewniają łączność z takimi urządzeniami jak: telewizory, VoiceLink, odtwarzacze muzyki, laptopy, smartfony i więcej.

Ulepszony czas transmisji:

Dzięki e2e wireless 3.0, easyTek oferuje  niezawodnośc przesyłu danych z minimalnym poborem mocy dla wyjątkowo niezawodnej transmisji przez Bluetooth lub FM.

Gotowy do działania:

Connexx™ nie jest wymagany do dopasowania easyTek. Jest on gotowy do działania od razu. Użytkownicy mogą w łatwy sposób połączyć aparaty słuchowe z easyTek oraz easyTek z urządzeniami wyposażonymi Bluetooth.

Akcesoria dla easyTek

Poniższe akcesoria dopełniają urządzenie easyTek

Połączenie z easyTek: nadajnik TV.

Nadajnik TV łączy telewizor bez funkcji Bluetooth z urządzeniem easyTek. Dzięki temu, użytkownicy aparatów słuchowych mogą bezprzewodowo transmitować dźwięk prosto do aparatów i w pełni cieszyć się ulubionym filmem.

Aplikacja easyTek: Kontrola w zasięgu dłoni.

Darmowa do pobrania z Google Play Store lub Apple App Store, aplikacja easyTek* pozwala użytkownikom aparatów słuchowych na szybką i łatwą kontrolę.

Aplikacja easyTek App w skrócie.

Z aplikacją easyTek, użytkownicy mogą zmieniać programy słyszenia, poziom głośności, kierunkowość, głośność generatora szumu czy barwę dźwięków. Można również sprawdzić stan baterii aparatów słuchowych.

 

* Kompatybilne z systemami  Android i iOS.

Darmowa do pobrania z Google Play Store lub Apple App Store, aplikacja easyTek* pozwala użytkownikom aparatów słuchowych na szybką i łatwą kontrolę.

Piloty zdalnej obsługi

Pilot zdalnej obsługi: easyPocket.

Elegancki pilot easyPocket™ posiada wygodne, duże przyciski oraz wyświetlacz, co umożliwia łatwe sterowanie funkcjami aparatów słuchowych.

Dyskretna kontrola: miniPocket.

Rozwiązanie idealne dla każdego kto chce mieć dyskretną i wygodną kontrolę nad aparatami słuchowymi bez konieczności posiadania dużego pilota zdalnej obsługi bądź smartfona. Niezawodny i łatwy w użyciu, miniPocket jest tak mały, że można nosić go z kluczami, a jednocześnie daje możliwości obsługi najważniejszych funkcji.