X
Połącz aparaty słuchowe Signia ze smartfonem i przesyłaj dźwięk

Nowa aplikacja Signia jest łatwiejsza w obsłudze i wygodniejsza. Łączy wszystkie obecne aplikacje Signia w jedno ujednolicone środowisko odpowiadające na wszelkie potrzeby użytkowników. Zawiera także TeleCare, dzięki czemu łączy się z Twoim procesem dopasowania. W ten sposób ułatwia go pacjentom, którzy mogą pozostać z Tobą w kontakcie, gdy są daleko od Twojego gabinetu. Efektem są szybsze i dokładniejsze dopasowania – usprawnienie Twojej pracy oraz zadowolenie Twoich pacjentów.

BARDZIEJ OSOBISTY ŚWIAT DLA KAŻDEGO

Dzięki nowej aplikacji Signia możesz zapewnić swoim pacjentom bardziej osobiste i bezpośrednie wsparcie oraz dostosować ich aparaty słuchowe do osobistych wymagań.

Dawanie użytkownikom wszystkich funkcjonalności, których oczekują od aplikacji mobilnych nie mogło być łatwiejsze. Nowa aplikacja Signia łączy w sobie wszystkie funkcje poprzednich aplikacji, łącznie z transmisją dźwięku, zdalną obsługą oraz TeleCare.

Użytkownicy mogą dyskretnie obsługiwać swoje aparaty słuchowe podczas transmisji ulubionej muzyki oraz programów telewizyjnych wprost do uszu. Z kolei TeleCare pozwala Ci pozostać z nimi w kontakcie i zapewnić im wsparcie, nawet gdy są w podróży. Wszystko w jednym miejscu, aby zapewnić większą wygodę i łatwość użytkowania.

Co więcej, dzięki nowoczesnemu interfejsowi aplikacji Signia Twoi pacjenci będą się cieszyć prostotą i intuicyjną obsługą.

Dzięki nowej aplikacji Signia możesz zapewnić swoim pacjentom bardziej osobiste i bezpośrednie wsparcie oraz dostosować ich aparaty słuchowe do osobistych wymagań.

FUNKCJONALNOŚĆ W SKRÓCIE

Pobierz
Aplikacja Signia
Spersonalizuj swoje doświadczenia słuchowe

Dowiedz się, jak korzystać z aplikacji Signia

Aplikacja Signia FAQ

Urządzenia mobilne kompatybilne z aplikacją Signia:

Urządzenia Apple: Aplikacja Signia jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami Apple z systemem iOS w wersji 9.3 lub wyższej.

Urządzenia  z systemem Android: Aplikacja Signia jest kompatybilna z większością urządzeń z systemem Android w wersji 5.0 lub wyższej.

Aby zapewnić optymalną stabilność aplikacji podczas korzystania z niej z aparatami słuchowymi wyposażonymi w Bluetooth, rekomendujemy następujące urządzenia z systemem Android:

Nowe modele mogą być dodane do listy.