X

Wyposażone we wszystkie korzyści nowej platformy Signia Nx aparaty Pure™ 312 Nx utrzymują perfekcyjny balans pomiędzy własnym głosem użytkownika a wszystkimi innymi dźwiękami środowiska. W ten sposób oferują najbardziej naturalny własny głos i najlepszą zrozumiałość mowy w hałasie w małej, eleganckiej obudowie.

Wyjątkowa antena wykonana metodą laserową pozwala na połączenie najmniejszego możliwego rozmiaru aparatów z bezpośrednią transmisją audio i zdalną obsługą dzięki aplikacji Signia bez kompromisu dla najlepszych wrażeń słuchowych dzięki Ultra HD e2e.

Dodatkowo, TeleCare 3.0 pozwala Twoim pacjentom doświadczać pełnej zdalnej opieki i wsparcia oraz szybkich, lepszych okresów próbnych.

Kluczowe cechy

  • Najbardziej naturalny własny głos i najlepsza zrozumiałość mowy w hałasie dzięki nowemu chipowi Nx
  • Mała, dyskretna konstrukcja
  • Łączność Ultra HD e2e oraz Bluetooth
  • Z terapią wycięcia wzmocnienia dla tinnitus.

Pure 312 Nx w skrócie

Loading...
Pobierz
Aplikacja Signia
Spersonalizuj swoje doświadczenia słuchowe
Dowiedz się więcej

Akcesoria

StreamLine TV

Zaprogramowany dla najlepszego dźwięku

Dźwięk z telewizora może być trans­mitowany bezpośrednio do aparatów Signia Nx dzięki nadajnikowi StreamLineTV. Użytkownicy mogą indywidualnie regulować głośność przy pomocy aplikacji Signia.

Odkryj Stramline TV

StreamLine Mic

Najwyższej jakości transmisja dźwięku ze wszystkich urządzeń z Bluetooth

Nowy StreamLine Mic umożliwia transmisję audio (rozmowy telefoniczne, muzyka, itd.) z każdego urządzenia wyposażonego w łączność Bluetooth. Działa również jako mikrofon zdalny.

Dowiedz się więcej

miniPocket

Dyskretna obsługa

Idealne rozwiązaniem dla osób szukajacych dyskrecji i wygody, bez potrzeby korzystania z większego pilota lub sterowania aparatami za pomocą smartfona. Niezawodny i łatwy w użyciu pilot miniPocket tak mały, jak breloczek do kluczy,a  jednocześnie pozwala na obsługę wszystkich podstawowych funkcji.

Silikonowe kopułki Click Sleeve

Mistrz szybkiej wymiany

Bardzo dobre połączenie akustyczne oferuje polepszoną stabilność systemu antysprzężeniowego, wyższy komfort użytkowania i utrzymanie w uchu oraz natychmiastowe dopasowanie.

Miękkie, wymienne silikonowe kopułki Click Sleeve dopasowują się do kanału słuchowego i zapewniają wysoki poziom wygody i utrzymania w uchu. Występują w wersji zamkniętej i wentylowanej.

Nowy rozmiar XS (oprócz S, M i L) zwiększa ich uniwersalność, a nowa wersja kopułek w szarym kolorze charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością pozwalającą na dłuższy czas użytkowania. Praktyczne oznaczenie stron pomaga nowym użytkownikom aparatów słuchowych podczas zakładania. Pomysłowe zabezpieczenie przed obracaniem się zapewnia wyjątkowy komfort noszenia.

Kopułki Click Sleeve można wykorzystać nie tylko w aparatach wewnątrzusznych do natychmiastowego dopasowania, ale także do wszystkich aparatów Signia Nx i primax typu RIC.

Noahlink Wireless.

Standardowe urządzenie do programowania oparte o technologię Bluetooth low energy. Pozwala na bezprzewodowe programowanie aparatów słuchowych Signia wyposażonych w łączność Bluetooth..

Pure 312 Nx FAQ