X

Wyjątkowo małe aparaty Pure™ 10 Nx łączą w sobie wysoce dyskretną konstrukcję z bardziej naturalnym dźwiękiem. .

Ich smukły wygląd jest wzbogacony przez pakiet audiologicznych innowacji, które dostarczają czysty dźwięk i świetną zrozumiałość mowy w hałasie.

Ukryte za uszami urządzenia Pure 10 Nx bez funkcjonalności bezprzewodowej są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą, aby aparaty słuchowe były proste oraz dyskretne.

Pure 10 Nx jest kompatybilny z TeleCare i współpracuje z aplikacją touchControl App oraz pilotem miniPocket.

Kluczowe cechy

  • Wyjątkowo mała konstrukcja
  • Świetna zrozumiałość mowy w hałasie
  • Opcja zdalnej obsług

Pure 10 Nx w skrócie

Loading...

Akcesoria

Aplikacja touchControl

Wystarczy dotknąć.

Aplikacja touchControl pozwala użytkownikom dyskretnie kontrolować ich aparaty słuchowe przy pomocy smartfona z systemem Android lub iOS bez żadnych dodatkowych urządzeń. Aplikacja umożliwia zmianę programów słyszenia oraz dostosowywanie poziomu głośności i jest dostępna do bezpłatnego pobrania z Google Play Store lub Apple App Store.

Pobierz touchControl App

Apple-App-Store-Badge_en_300px

google-play-badge_en_300px

miniPocket

Dyskretna obsługa

Idealne rozwiązaniem dla osób szukajacych dyskrecji i wygody, bez potrzeby korzystania z większego pilota lub sterowania aparatami za pomocą smartfona. Niezawodny i łatwy w użyciu pilot miniPocket tak mały, jak breloczek do kluczy,a  jednocześnie pozwala na obsługę wszystkich podstawowych funkcji.

Silikonowe kopułki Click Sleeve

Mistrz szybkiej wymiany

Bardzo dobre połączenie akustyczne oferuje polepszoną stabilność systemu antysprzężeniowego, wyższy komfort użytkowania i utrzymanie w uchu oraz natychmiastowe dopasowanie.

Miękkie, wymienne silikonowe kopułki Click Sleeve dopasowują się do kanału słuchowego i zapewniają wysoki poziom wygody i utrzymania w uchu. Występują w wersji zamkniętej i wentylowanej.

Nowy rozmiar XS (oprócz S, M i L) zwiększa ich uniwersalność, a nowa wersja kopułek w szarym kolorze charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością pozwalającą na dłuższy czas użytkowania. Praktyczne oznaczenie stron pomaga nowym użytkownikom aparatów słuchowych podczas zakładania. Pomysłowe zabezpieczenie przed obracaniem się zapewnia wyjątkowy komfort noszenia.

Kopułki Click Sleeve można wykorzystać nie tylko w aparatach wewnątrzusznych do natychmiastowego dopasowania, ale także do wszystkich aparatów Signia Nx i primax typu RIC.

Pure 10 Nx FAQ