X
header one

Nowe aparaty Pure 13 BT wyposażone w naszą najnowszą platformę primax star rewolucjonizują dokładne słyszenie. To pierwsze na świecie aparaty słuchowe, które oferują dodatkowe korzyści audiologiczne dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth. W połączeniu z nową aplikacją myControl wykorzystują Bluetooth do gromadzenia dokładnych danych jasno pokazujących środowisko akustyczne użytkownika.

Na przykład gdy użytkownik idzie głośną ulicą, aparaty słuchowe nie tylko koncentrują się na rozmówcy, ale również zapewniają dostęp do dźwięków otoczenia. W ten sposób nowe aparaty Pure 13 BT primax dają najlepsze możliwe doświadczenie słuchowe poruszającym się użytkownikom.

 

Pure 13 BT primax. Słyszenie na światowym poziomie i łączność bezpośrednia z iPhonem oraz telewizorem.

Connected-Ear_man-smartphone_2_1800px

Kluczowe funkcje:

  • Binauralne słyszenie HD
  • Korzyści audiologiczne dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth
  • Bezpośrednia transmisja dźwięku
  • Kompatybilność z aplikacją myControl App
  • Współpraca z TeleCare 2.0
  • Terapia wycięcia wzmocnienia dla pacjentów z tinnitus
Pure-13-BT-primax_pair_made-for-iPhone_950x600px

Rozszerzona łączność.

Pure 13 BT primax i aplikacja myControl.

W połączeniu z aplikacją myControl, aparaty Signia Pure 13 BT primax zapewniają słyszenie lepsze od normalnego*, dopasowane do stylu życia użytkownika. Aplikacja pozwala na więcej niż tylko transmisja dźwięku. Wysyła również informacje do aparatów słuchowych, zapewniając najlepsze możliwe słyszenie, gdy użytkownik się porusza, daje poczucie relaksu i bezpieczeństwa, niezależnie od tego, co spotkają na swojej drodze.

* Przeprowadzone dwa niezależne badania kliniczne wskazują, że binax zapewnia lepszą zdolnośćsłyszenia w trudnych sytuacjach akustycznych niż u osób ze słuchem prawidłowym (University of Northern Colorado, 2014; Oldenburg Hoerzentrum, 2013). Próg detekcji mowy (SRT) w sytuacjach „cocktailparty” u osób z lekkimi i średnimi ubytkami słuchu, z założonymi aparatami Carat binax lub Pure binax oraz z włączoną zawężoną kierunkowością okazał się lepszy o 2,9 dB, niż u osób ze słuchem prawidłowym

Pure-13-BT_connectivity_1800x600px
myControl_icon_motion-reader_768x400px

Pierwsze na świecie wykorzystanie czujników ruchu iPhone.

Ludzie nieustannie się poruszają podczas rozmów. Aparaty słuchowe muszą dynamicznie reagować i dostosowywać się do zmieniającej się sytuacji akustycznej. Aż do teraz brakowało potrzebnych do tego danych. Dzięki nowej aplikacji myControl w końcu jest to możliwe.

Wykorzystując technologię Bluetooth, aplikacja dostarcza szczegółowych danych dotyczących środowiska akustycznego użytkownika.

Na przykład gdy użytkownik idzie głośną ulicą, aparaty słuchowe nie tylko koncentrują się na rozmówcy, ale również zapewniają dostęp do dźwięków otoczenia, zwiększając bezpieczeństwo. Nawet w pojeździe Pure 13 BT primax pozwala użytkownikowi cieszyć się najlepszymi doświadczeniami słuchowymi i skupić na tym, co dla niego ważne.

myControl_icon_sound-exposure_768x400px

Ekspozycja na dźwięk

Aparaty słuchowe pozwalają użytkownikom dbać o zdrowie. Podobnie jak urządzenia do monitorowania aktywności fizycznej z biegiem czasu tworzą osobisty profil dźwiękowy oparty na wystawieniu na dźwięk, dzięki czemu możesz pomóc swoim pacjentom chronić słuch przed dalszym pogarszaniem.

myControl_icon_music_768x400px

Muzyka

Użytkownicy mogą słuchać ulubionej muzyki przesyłanej bezpośrednio do aparatów Pure 13 BT i doświadczać wyjątkowych wrażeń słuchowych.

myControl_icon_phone-calls_768x400px

Rozmowy telefoniczne

Dla całkowitej wygody użytkownicy mogą przesyłać rozmowy telefoniczne bezpośrednio ze swoich smartfonów do swoich aparatów słuchowych.

myControl_icon_StreamLine-TV_v2_768x400px

StreamLine TV

Dzięki nadajnikowi StreamLine TV dźwięk z telewizora może być przekazywany wprost do aparatów Pure 13 BT. Użytkownicy mogą nawet dostosować poziom głośności przy pomocy aplikacji myControl.

myControl_icon_tinnitus-solutions_768x400px

Terapie Tinnitus w aparatach Signia

Użytkownik może wyeliminować szumy uszne dzięki wyjątkowym wbudowanym terapiom Tinnitus opracowanym przez Signia.

Dowiedz się więcej o terapiach Tinnitus

Pure 13 BT primax w skrócie

Loading...

Kopułki Click Sleeve dla aparatów typu RIC. Mistrzowie szybkiej zmiany.

Pure-13-BT_Click-Sleeve_vented-closed_950px

Teraz nie tylko do aparatów wewnątrzuszne do błyskawicznego dopasowania, ale także do wszystkich aparatów Signia primax typu RIC. Najwyższej jakości kopułki Click Sleeve oferują zwiększoną stabilność przeciw sprzężeniu zwrotnemu, najwyższy komfort i oraz błyskawiczne dopasowanie.

Dostosowujące się do przewodu słuchowego, wymienne kopułki Click Sleeve zapewniają wysoki poziom komfortu oraz dobre utrzymanie aparatu słuchowego w uchu.

Kopułki Click Sleeve występują w wersji zamkniętej oraz z wentylacją, w trzech różnych rozmiarach (S, M i L) odpowiednich do niemal każdej budowy ucha i potrzeby audiologicznej.

Programowanie bezprzewodowe

NoahLink_wireless_950x600px

Bezprzewodowy Noahlink.

Wysokiej klasy urządzenie do programowania aparatów słuchowych wykorzystujące standard Bluetooth low energy. Pozwala na całkowicie bezprzewodowe programowanie aparatów Pure 13 BT primax..

 

myControl App. Najlepsze doświadczenie słuchowe właśnie stało się jeszcze lepsze.

Nowa aplikacja myControl opracowana przez Signia specjalnie do aparatów słuchowych Pure 13 BT oferuje szereg zalet poza bezpośrednią transmisją dźwięku.

Działa jak łatwy i szybki w użyciu pilot zdalnej obsługi, pozwalając na bezpośrednią zmianę głośności oraz programów i zapewnia zaawansowane opcje dostosowania umożliwiające niespotykaną wcześniej personalizację. Podobnie jak akcesoria mierzące aktywność fizyczną, aplikacja myControl pomaga użytkownikom dbać o zdrowie i chronić słuch, identyfikując regularnie występującą w ich życiu ekspozycję na hałas.

Aplikacja pozwala również aparatom Pure 13 BT dostarczyć najlepszych możliwych wrażeń słuchowych, gdy ich użytkownik się porusza, zapewniając relaks i bezpieczeństwo, cokolwiek spotkają po drodze.

Pure-13-BT-primax_pair_on-table_made-for-iPhone_950x500px

Pobierz aplikację myControl

myControl-App_icon_300x300px

Apple-App-Store-Badge_en_300px

StreamLine TV. Zaprogramowany na wspaniały dźwięk.

 

Dzięki nadajnikowi StreamLine TV dźwięk z telewizora może być przekazywany wprost do aparatów Pure 13 BT. Użytkownik może nawet dostosować poziom głośności przy pomocy aplikacji myControl.

Streamline-TV_Pure-13-BT_950px