X

primax portfolio produktowe:

Łatwość słuchania w pełnym zakresie.

Niezależnie od sytuacji, niezależnie od preferencji użytkownika – czy są to aparaty typu RIC, BTE czy ITE – z primax można oferować pacjentom naturalną łatwość słuchania przez cały dzień.

Wyjątkowa technologia aparatów słuchowych primax jest dostępna w poziomach technologicznych 7px, 5px i 3px. Od aparatów typu RIC, jak Ace primax™, Pure primax™ przez aparaty zauszne (BTE) Motion primax™ do wewnątrzusznych Insio primax™, szeroka oferta pozwala na dobranie aparatów słuchowych do niemal każdego rodzaju ubytku słuchu. Dodatkowo, dzięki rozwiązaniu CROS Pure, primax oferuje użytkownikom z jednostronną głuchotą przywrócenie zdolności lokalizacji dźwięków.

Dodatkowo, dostępny jest szeroki wachlarz zaawansowanych technologicznie akcesoriów do nowych aparatów słuchowych. Z poszerzonymi opcjami łączności z zewnętrznymi urządzeniami przez streamer easyTek, dyskretnego zdalnego sterowania aparatami słuchowymi przez aplikacje touchControl™ i easyTek™, primax sprawia że życie pacjenta jest jeszcze łatwiejsze.

Nowe aparaty słuchowe primax