X

Stylowy, zaawansowany technologicznie aparat słuchowy, który wygeneruje leady sprzedażowe i zwiększy współczynnik konwersji gabinetu

Przygotujcie się na zmianę sposobu myślenia o wyglądzie aparatów słuchowych, która odmieni ich postrzeganie , wygeneruje leady sprzedażowe i zwiększy współczynnik konwersji gabinetu. Przed wielkim ogłoszeniem w przyszłym tygodniu rzucamy nieco światła na badania stojące za naszą ekscytacją.

Czytaj dalej

Wyjątkowy wygląd aparatów słuchowych może przyciągnąć nowych klientów

Wciąż zbyt wiele osób uważa aparaty słuchowe za brzydkie. Dlaczego tak jest? Elegancki, innowacyjny wygląd połączony z zaawansowanymi technologicznie funkcjami audiologicznymi może grać kluczową rolę w zmianie powszechnego odbioru.

Czytaj dalej

Potencjalnych użytkowników aparatów słuchowych jest więcej niż myślisz

Czy wiesz, że 9 na 10 osób z lekkim i średnim ubytkiem słuchu nie decyduje się na noszenie aparatów słuchowych? Przyjrzeliśmy się temu, dlaczego wiele osób unika aparatów słuchowych i jak wysokiej jakości produkt zmieniający życie może wpłynąć na ich sposób myślenia.

Czytaj dalej

Signia przedstawia rozwiązanie BiCROS z funkcją OVP i bezpośrednią transmisją audio

Nadajnik CROS Pure 312 Nx wyznacza nowy standard dla osób z jednostronną głuchotą.

Czytaj dalej

Aparaty słuchowe Signia Silk Nx oferują najbardziej naturalne brzmienie i najwyższy poziom dyskrecji.

Nowe aparaty Silk™ Nx marki Signia stanowią pierwsze praktycznie niewidoczne rozwiązanie dostarczające naturalnych wrażeń słuchowych.

Czytaj dalej

Praktycznie niewidoczne indywidualnie dopasowane aparaty słuchowe marki Signia zapewniające naturalne słyszenie

Indywidualnie wykonywane aparaty słuchowe dla wymagających użytkowników. Nowe Insio™ Nx marki Signia dostarczają bardziej naturalny dźwięk przy maksymalnej dyskrecji.

Czytaj dalej

Signia Nx z funkcją OVP teraz również dla ciężkiego i głębokiego ubytku słuchu

Aparaty słuchowe  Motion 13P Nx marki Signia o dużym wzmocnieniu zapewniają najbardziej naturalne brzmienie własnego głosu osobom, które z ciężkim i głębokim ubytek słuchu.

Czytaj dalej

Prostota połączona z naturalnie czystym dźwiękiem

Wyjątkowo małe aparaty Pure™ 10 Nx łączą w sobie wysoce dyskretną konstrukcję z bardziej naturalnym dźwiękiem

Czytaj dalej

Ładowalne aparaty słuchowe Signia Nx z funkcją przetwarzania własnego głosu

Nowe aparaty słuchowe Pure Charge&Go Nx marki Signia zapewniają najbardziej naturalne brzmienie własnego głosu oraz wygodne ładowanie indukcyjne dla najwyższej akceptacji.

Czytaj dalej

Jak zapewnić wysokiej jakości słyszenie w wymagających sytuacjach?

Nowy StreamLine Mic pozwala użytkownikom aparatów słuchwoych Signia Nx transmitować głos mówcy wprost do uszu..

Czytaj dalej

Jak zmienić aparaty słuchowe w uniwersalne słuchawki bezprzewodowe?

Nowe urządzenie StreamLine Mic oferuje uniwersalne możliwości transmisji audio z każdego urządzeia wyposażonego w Bluetooth – smartfona, komputera stacjonarnego czy laptopa.

Czytaj dalej

Jak aparaty słuchowe mogą stać się wszechstronnym zestawem słuchawkowym?

Nowe urządzenie StreamLine Mic zmienia nowoczesne aparaty Signia Nx w coś więcej.

Czytaj dalej

Silk: nowi klienci zadowoleni od pierwszych chwil

Teraz osoby z niedosłuchem mogą używać i wypróbowywać aparaty wewnątrzuszne już podczas pierwszej wizyty w gabinecie. Aparaty słuchowe Silk nadają się do natychmiastowego dopasowania dzięki innowacyjnym kopułkom silikonowym.

Czytaj dalej

Funkcja przetwarzania własnego głosu OVPTM zwiększa spontaniczną akceptację w 80% przypadków

Najnowsze badania pokazują, że funkcja przetwarzania własnego głosu OVP zapewnia naturalne brzmienie własnego głosu u 8 na 10 osób.

Czytaj dalej

Wyeliminuj szumy uszne

Signia oferuje pionierskie rozwiązania z zakresu terapii szumów usznych. Nasze aparaty słuchowe oferują trzy różne rodzaje terapii tinnitus - jedną z nich jest rewolucyjna terapia wycięcia wzmocnienia.

Czytaj dalej

Pierwsze na świecie aparaty słuchowe z terapią wycięcia wzmocnienia stosowaną w walce z szumami usznymi

Opracowana przez nas terapia wycięcia wzmocnienia jest jedynym na świecie rozwiązaniem tego rodzaju dostępnym dzięki aparatom słuchowym wykorzystującym platformę primax oraz Signia Nx. Terapia wycięcia wzmocnienia jest dogłębnie przebadanym i sprawdzonym klinicznie rozwiązaniem walki z szumami usznymi, która jest szczególnie skuteczna u pacjentów z tonalną, czyli najczęściej spotykaną odmianą tego zaburzenia.

Czytaj dalej

Cellion primax. Rewolucyjne słyszenie bez baterii.

Aparaty słuchowe Signia Cellion typu RIC (ze słuchawką w kanale) wykorzystują technologię primax i są zasilane akumulatorem litowo-jonowym pozwalającym na 24 godziny działania z nielimitowaną transmisją audio.

Czytaj dalej

Signia Nx zapewnia najbardziej naturalne brzmienie własnego głosu oraz najwyższą akceptację.

Signia Nx, najbardziej zaawansowana platforma aparatów słuchowych, dostarcza niezrównaną akceptację po pierwszym dopasowaniu poprzez kombinację bezkompromisowej słyszalności wraz z naturalnym brzmieniem własnego głosu.

Czytaj dalej

Signia Silk: nowy wewnątrzuszny aparat słuchowy do błyskawicznego dopasowania

Signia Silk to gama całkowicie nowych aparatów słuchowych typu CIC (Completely-in-Canal – całkowicie schowanych w kanale słuchowym), które nie są wykonywane dla konkretnego pacjenta, lecz pozwalają na błyskawiczne dopasowanie.

Czytaj dalej

Dlaczego tak trudno rozwiązać problem z własnym głosem?

Dlaczego. mimo wszystkich zalet współczesnych aparatów słuchowych, tak trudno rozwiązać problem z własnym głosem?

Czytaj dalej

Jakie są obecne możliwości rozwiązania problemu własnego głosu?

Mimo otwartego dopasowania moi pacjenci nadal skarżą się na brzmienie własnego głosu! Dlaczego?

Czytaj dalej

Zalety systemu TeleCare: jak szybko sprawdzić czy pacjent jest zadowolony z aparatów

W kolejnym wpisie na temat TeleCare omawiamy kolejną zaletę tego systemu. Tym razem przyglądamy się bliżej dokonywanym codziennie ocenom poziomu satysfakcji użytkownika.

Czytaj dalej

9 praktycznych akcesoriów i aplikacji ułatwiających korzystanie z aparatów słuchowych

Jak sprawić, żeby noszenie aparatów słuchowych było wygodniejsze? Najlepiej skorzystać z praktycznych aplikacji mobilnych i dodatkowych akcesoriów, które zwiększą komfort użytkowania: pilotów zdalnej obsługi, nadajników, streamerów, aplikacji do ćwiczeń słuchowych.

Czytaj dalej

Zalety systemu TeleCare: jak motywować swoich klientów

W nowej serii wpisów na temat TeleCare zajmiemy się nieco bliżej najważniejszymi zaletami tej usługi. Co system Signia TeleCare daje dla protetykom słuchu korzystającym z portalu i pacjentom używającym aplikacji myHearing?

Czytaj dalej

Jak oszczędzać czas pracy? Praktyczny poradnik dla protetyka słuchu

Skrócony proces konsultacji, składania zamówień i dopasowywania. Oto korzyści wynikające ze stosowania nowego skanera kształtu małżowiny usznej iScan II oraz oprogramowania Connexx Eight.

Czytaj dalej

Signia TeleCare: Twoja osobista łączność z sukcesem

Signia uruchomiła innowacyjną usługę, która zrewolucjonizuje opiekę nad pacjentem: TeleCare pozwala protetykowi słuchu na wsparcie początkujących użytkowników aparatów słuchowych w całkowicie nowy sposób.

Czytaj dalej

Cellion primax laureatem CES Innovation Awards

Signia potwierdziła swój status lidera innowacji w dziedzinie audiologii wraz z uznaniem ją za laureata CES 2017 Innovation Awards. To wyróżnienie przyznawane wyjątkowym projektom produktów wykorzystujących nowe technologie.

Czytaj dalej

Signia Cellion - pierwszy na świecie aparat słuchowy z wbudowanym wytrzymałym akumulatorem litowo-jonowym ładowany indukcyjne

Cellion jest pierwszym na świecie aparatem słuchowym z ładowanym indukcyjnie litowo-jonowym akumulatorem. Tak dobry i mały jak popularny Pure - nowy bestseller.

Czytaj dalej

Słysz łatwo - nawet z jednostronną głuchotą

Dzięki bezprzewodowemu rozwiązaniu Signia CROS/BiCROS, osoby z jednostronną głuchotą mogą słyszeć i rozumieć mowę z mniejszym wysiłkiem.

Czytaj dalej

Bezstresowe rozmowy telefoniczne dzięki aparatom słuchowym Signia: gdziekolwiek, kiedykolwiek

Nieważne czy służbowe czy towarzyskie: telefony są powszechnym środkiem komunikacji. Dzięki funkcji TwinPhone w nowych aparatach słuchowych Signia, rozmowy telefoniczne są teraz łatwe i wygodne, nawet w trudnych sytuacjach akustycznych. Dzięki easyTek™, aparaty słuchowe mogą być połączone z telefonami z Bluetooth dla ich obsługi bez użycia rąk.

Czytaj dalej

Muzyka HD: Trzy ustawienia dla miłośników muzyki.

Typowe programy aparatów słuchowych niezbędne dla rozumienia mowy różnią się od tych, dzięki którym miłośnicy muzyki mogą cieszyć się każdą nutą. Dzięki programowi Muzyka High Definition, aparaty słuchowe Signia oferują użytkownikom trzy specjalne ustawienia dla pełniejszego, bardziej bogatego dźwięku.

Czytaj dalej

Funkcja EchoShield w aparatach słuchowych Signia - na korytarzu

Funkcja EchoShield w aparatach słuchowych Signia pomaga użytkownikom słyszeć i rozumieć w warunkach pogłosu przy jednoczesnym zminimalizowaniu wysiłku związanego z odbieraniem dźwięku.

Czytaj dalej

Funkcja EchoShield w aparatach słuchowych Signia: Bez odbijania

Funkcja EchoShield w aparatach słuchowych Signia pomaga użytkownikom słyszeć i rozumieć w warunkach pogłosu przy jednoczesnym zminimalizowaniu wysiłku związanego z odbieraniem dźwięku.

Czytaj dalej

SPEECH w codziennej sytuacji - kawiarnia

Z aparatami słuchowymi Signia słuchanie jest naprawdę łatwe. Jego automatyczna funkcja SPEECH wycisza otaczające głosy, skupiając się jedynie na dyskusji przy Twoim stole wykorzystując do tego celu mikrofony kierunkowe.

Czytaj dalej

SPEECH - łatwość słyszenia w codziennym życiu

Chcielibyśmy przedstawić Wam Stefana, specjalną sztuczną głowę do prezentacji dźwiękowych. W naszym filmie Stefan demonstruje jak działa nowa funkcja SPEECH primax™ - wyróżnia dominującego rozmówcę i jednocześnie wycisza inne dźwięki.

Czytaj dalej

2004: Acuris. Aparaty słuchowe, które komunikują się między sobą

Aparaty słuchowe Acuris noszone po obu stronach głowy nieustannie wymieniały ogromne ilości danych i dostosowywały się do danego otoczenia, synchronizując się przy tym ze sobą.

Czytaj dalej

1997: Prisma. Komputer do ucha

Nowa era w technologii aparatów słuchowych zaczęła się w 1997 roku: wprowadzenie na rynek aparatu Prisma, pierwszego, w pełni cyfrowego aparatu słuchowego na świecie, z dwoma mikrofonami automatycznie dostosowującymi się do otoczenia.

Czytaj dalej

1966: Siretta. Indywidualne dopasowanie do kształtu ucha.

Siretta 339 był pierwszym aparatem słuchowym Siemens noszonym w całości wewnątrz ucha. Stworzenie go było możliwe dzięki opracowanemu specjalnie do tego celu wzmacniaczowi o bardzo małych rozmiarach.

Czytaj dalej

1959: Auriculette. Z kieszeni kamizelki za ucho.

Tak jak jego poprzednicy, aparat Siemens Auriculette 326, wprowadzony w 1959 r., składał się z mikrofonu, wzmacniacza, słuchawki i baterii. Niemniej części Auriculette były tak małe i lekkie, że mieściły się w jednej, wygodnej obudowie noszonej za uchem.

Czytaj dalej

1954: Phonophor Epsilon. Lżejszy niż piłka tenisowa, mały jak pudełko od zapałek

Phonophor Epsilon ważył razem z bateriami około 50 gramów i był rozmiaru pudełka z zapałkami. Jego stworzenie stało się możliwe dzięki dokonanemu niewiele wcześniej odkryciu, które stanowi stały element naszej dzisiejszej codzienności – technologii tranzystorowej.

Czytaj dalej

1951: Energia elektronów – bezpośrednio w Twojej kieszeni

Już w czasach II Wojny Światowej opracowano subminiaturowe lampy umożliwiające tworzenie bardzo lekkich, kompaktowych aparatów słuchowych. Ta nowa technologia pozwoliła na stworzenie obudowy tak małej , że mogła zmieścić się w kieszeni kamizelki.

Czytaj dalej

1928: Phonophor ze wzmacniaczem mikrofonowym

Po ogromnym sukcesie pierwszych modeli Phonophoru, Siemens & Halske zwiększył produkcję aparatów słuchowych w berlińskiej fabryce Wernerwerk. Zaprojektowane z użyciem nowych materiałów, Phonophory były lżejsze i bardziej kompaktowe, a zastosowana technologia poprawiła wydajność i jakość dźwięku.

Czytaj dalej

1913: Louis Weber i Phonophor

Zaprojektowany jako pojedynczy aparat słuchowy z myślą o przyjacielu firmy, aparat okazał się tak wielkim sukcesem, że w grudniu 1913 roku rozpoczęła się produkcja - początek długiej i pomyślnej historii aparatów słuchowych Siemens.

Czytaj dalej

Geny - jak wady wrodzone wpływają na nasz słuch

Wady genetyczne mogą powodować trudności w słyszeniu. Z tego powodu podczas rozmowy z pacjentem przed przeprowadzeniem badania słuchu często pada pytanie czy w rodzinie występowały lub występują ubytki słuchu.

Czytaj dalej

Szumy uszne i schorzenia powiązane - jak je pokonać?

Szumy uszne nie powodują ubytków słuchu, jednakże czasami towarzyszą pogorszeniu zdolności słyszenia. Tinnitus może być przyczyną lub symptomem poważniejszej choroby. Jak sobie z tym radzić?

Czytaj dalej

Witaj w świecie kolorowych dźwięków

Dziś rozpoczynamy kolejny ekscytujący rozdział w historii naszej firmy. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą nową markę – Signia.

Czytaj dalej