X
header one

Motion P primax.

Niewielkie i silne. Na ciężkie i głębokie ubytki słuchu.

Bycie aktywnym towarzysko może być sporym wyzwaniem dla pacjentów z ciężkim ubytkiem słuchu. Nowe Motion P to eleganckie i skuteczne rozwiązanie, które zastąpiło aparaty słuchowe Motion PX binax. Aparaty słuchowe Motion P są doskonałym wyborem dla tych użytkowników, którzy potrzebują dużego wzmocnienia, wyjątkowej niezawodności i łatwości użytkowania.

Motion P primax informacje szczegółowe.

Niewielki rozmiar i wyjątkowa wydajność. Aparaty Motion P posiadają nowe, eleganckie i solidne obudowy, dostępne w szerokiej kolorystyce, która sprawia, że poziom komfortu i dyskrecji użytkownika jest jeszcze większy. primax wykorzystuje istniejące technologie binax i micon, sterując jednocześnie wzmocnieniem, które wyróżnia dominującego mówcę ponad inne dźwięki otoczenia w szerokim zakresie środowisk akustycznych związanych z mową. Poprawione wzmocnienie, zintegrowane wejście audio oraz łączność z aplikacją touchControl w aparatach Motion P sprawiają, że można wykorzystać je do różnych wymagań i rodzajów ubytków słuchu.

Odkryj większą wygodę i więcej możliwości dzięki akcesoriom.

Nasze akcesoria uzupełniają oraz poszerzają funkcje naszych aparatów słuchowych. Dzięki easyTek, użytkownicy mogą kontrolować poziom głośności, zmieniać programy lub transmitować dźwięk bezpośrednio do aparatów słuchowych dla jeszcze większej wygody i dyskrecji.

Motion-P_primax_sandy-brown_pair_950x700px

Motion SX primax.

Eleganckie. Ładowalne. Wygodne.

Elegancka i wytrzymała obudowa Motion SX primax zapewnia użytkownikom maksymalny komfort i wygodę. Aparaty mogą być dopasowane do niemal każdego rodzaju ubytku słuchu. Proste w dopasowaniu i kontroli, wyposażone są w funkcje, dzięki którym łatwość słuchania trwa cały dzień.

Motion SX w skrócie.

W pełni wyposażone w mikrofony kierunkowe dla prawdziwie binauralnego słyszenia, aparaty słuchowe Motion SX primax posiadają również wężyk ThinTube dla maksymalnej dyskrecji i wygody. Dodatkowo, aparaty słuchowe Motion SX primax mogą być zasilane akumulatorami.

Dodatkowe możliwości dzięki opcjonalnym akcesoriom.

Wachlarz dostępnych akcesoriów, w tym streamer easyTek, pozwala użytkownikom na wygodną i dyskretną zmianę programów, dostosowanie głośności czy transmisję audio. Dzięki aplikacji easyTek funkcje aparatów są jeszcze bardziej wszechstronne i dyskretne.

Motion-SX-primax_hearing-aids-suitcase_950x700px

Motion S primax.

Dyskretne. Wygodne. Proste w obsłudze.

Silne, a jednak bardzo łatwe w dopasowaniu i sterowaniu, Motion S primax są idealne dla tych którzy chcą bezproblemowej obsługi. Dodatkowo są tak małe, że prawie niewidoczne za uchem. Dzięki zaawansowanej technologii primax, aparaty Motion S primax zapewniają łatwość słuchania w każdej sytuacji.

Motion S primax w skrócie.

Dzięki mikrofonom kierunkowym, aparaty słuchowe Motion S primax dostarczają ponadprzeciętnych, binauralnych wrażeń słuchowych. Dostępne z rożkiem, wężykiem Life lub cienkim wężykiem ThinTube poprzez adapter. W eleganckiej obudowie i z wygodnymi przyciskami, stanowią doskonałą propozycję dla użytkowników szukających komfortu noszenia i łatwości użytkowania.

Jeszcze lepsza dyskrecja i wygoda.

Aplikacja ułatwiająca życie – touchControl: użytkownicy mogą dostosować poziom głośności oraz zmieniać programy słyszenia, łatwo
i dyskretnie przez smartfona. Dodatkowo, dostępna jest szeroka gama akcesoriów dla jeszcze lepszej wygody użytkowania.

Motion-S-primax_hearing-aids-fountain_950x700px

Motion primax w skrócie

Loading...

Akcesoria.

Dla większej wygody i możliwości.

Najlepsze akcesoria uzupełniają i znacznie poszerzają funkcje aparatów słuchowych. Piloty obsługi, mikrofony towarzyszące i ładowarki to dodatkowe akcesoria, którymi cieszyć się mogą użytkownicy aparatów słuchowych.

Transmisja audio

easyTek: Łatwe połączenie, płynna integracja.

W cyfrowo zintegrowanym świecie, coraz więcej ludzi chce połączyć swoje urządzenia. Dotyczy to również osób z ubytkiem słuchu. Streamer easyTek to idelane rozwiązanie. Lekki streamer audio i pilot zdalnej obsługi w jednym, szybko łączy aparaty słuchowe posiadające e2e wireless™ 3.0 z innymi urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth.

easyTek w skrócie

primax-situation-23_woman-easyTek_950x1694px

Jeden przycisk, wiele funkcji:

Intuicyjny przycisk wielofunkcyjny w zależności od sytuacji wykonuje różne funkcje: kontroluje transmisję audio, odbiera
i kończy rozmowy telefoniczne, zmienia programy i zewnętrzne źródła dźwięku.

Wyjątkowo dyskretny:

Diody LED dla Bluetooth , działania  i baterii  są dyskretnie umieszczone na górze streamera, dzięki czemu są widoczne tylko dla użytkownika.

Niezawodny:

Pętla naszyjna  zapewnia optymalną pozycję dla niezawodnego działania i dostarczania doskonałej jakości dźwięku użytkownikowi  lub rozmówcy w telefonie – dzięki wydajnym, wbudowanym mikrofonom .

Różnorodny:

Wejście audio , wejście liniowe (line-in)  i bezprzewodowy Bluetooth zapewniają łączność z takimi urządzeniami jak: telewizory, VoiceLink, odtwarzacze muzyki, laptopy, smartfony i więcej.

Ulepszony czas transmisji:

Dzięki e2e wireless 3.0, easyTek oferuje  niezawodnośc przesyłu danych z minimalnym poborem mocy dla wyjątkowo niezawodnej transmisji przez Bluetooth lub FM.

Gotowy do działania:

Connexx™ nie jest wymagany do dopasowania easyTek. Jest on gotowy do działania od razu. Użytkownicy mogą w łatwy sposób połączyć aparaty słuchowe z easyTek oraz easyTek z urządzeniami wyposażonymi Bluetooth.

Akcesoria dla easyTek

Poniższe akcesoria dopełniają urządzenie easyTek

TV-transmitter_front_768x400px

Połączenie z easyTek: nadajnik TV.

Nadajnik TV łączy telewizor bez funkcji Bluetooth z urządzeniem easyTek. Dzięki temu, użytkownicy aparatów słuchowych mogą bezprzewodowo transmitować dźwięk prosto do aparatów i w pełni cieszyć się ulubionym filmem.

VoiceLink_768x384px

Mikrofon towarzyszący: VoiceLink.

VoiceLink™ bezprzewodowo łączy się ze streamerem easyTek. Kiedy mówca przemawia do mikrofonu, jest to bezpośrednio transmitowane do aparatów słuchowych – co jest szczególnie przydatne w trudnych sytuacjach akustycznych, na przykład podczas spotkania.

Aplikacja easyTek: Kontrola w zasięgu dłoni.

Darmowa do pobrania z Google Play Store lub Apple App Store, aplikacja easyTek* pozwala użytkownikom aparatów słuchowych na szybką i łatwą kontrolę.

Aplikacja easyTek App w skrócie.

Z aplikacją easyTek, użytkownicy mogą zmieniać programy słyszenia, poziom głośności, kierunkowość, głośność generatora szumu czy barwę dźwięków. Można również sprawdzić stan baterii aparatów słuchowych.

 

* Kompatybilne z systemami  Android i iOS.

easyTek_easyTek-App_950x1095px

Pobierz aplikację easyTek 

easyTek_app-icon_frame-round_300x300px

Apple-App-Store-Badge_pl_300px

google-play-badge_pl_300px

Piloty zdalnej obsługi

easyPocket_768x400px

Pilot zdalnej obsługi: easyPocket.

Elegancki pilot easyPocket™ posiada wygodne, duże przyciski oraz wyświetlacz, co umożliwia łatwe sterowanie funkcjami aparatów słuchowych.

miniPocket_keyring_768x400px

Dyskretna kontrola: miniPocket.

Rozwiązanie idealne dla każdego kto chce mieć dyskretną i wygodną kontrolę nad aparatami słuchowymi bez konieczności posiadania dużego pilota zdalnej obsługi bądź smartfona. Niezawodny i łatwy w użyciu, miniPocket jest tak mały, że można nosić go z kluczami, a jednocześnie daje możliwości obsługi najważniejszych funkcji.

Aplikacja touchControl: Wystarczy dotyk.

Kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami primax, aplikacja touchControl pozwala użytkownikom na dyskretną kontrolę aparatów słuchowych za pomocą smartfona z systemem Android lub iOS bez dodatkowych urządzeń zewnętrznych. Aplikacja, jest darmowa do pobrania z Google Play Store lub Apple App Store, dzięki niej użytkownicy mogą zmieniać programy słyszenia lub dostosować głośność. .

Konfigurator przestrzenny.

Dostępna w aplikacji touchControl funkcja Konfiguratora Przestrzennego pozwala na dostosowanie trybu i kierunków działania mikrofonów kierunkowych, dzięki czemu użytkownik w łatwy sposób może skoncentrować się na preferowanym źródle dźwięku. Prosto aktywowana podczas ustawień początkowych funkcja jest kompatybilna z większością aparatów słuchowych z poziomów technologicznych 7px i 5px.*

* Dopasowanie binauralne, wymagane są TwinMic i e2e wireless 3.0 

touchControl-App_928px

Pobierz aplikację touchControl

touchControl_app-icon_frame-round_300x300px

Apple-App-Store-Badge_pl_300px

google-play-badge_pl_300px

Ładowanie

eCharger_768x400px

Ładowarka eCharger.

eCharger ładuje i osusza aparaty słuchowe przez noc, nie trzeba zatem martwić się o zmianę baterii.