X

Niewiarygodnie wszechstronne aparaty Motion™ Charge&Go Nx łączą w sobie wszystkie korzyści platformy Signia Nx z indukcyjną ładowalnością oraz wygodną łącznością Bluetooth. Dzięki zintegrowanej wewnątrz niezawodnej konstrukcji indukcyjnej ładowalności, są intuicyjne w obsłudze.

Idealne dla zróżnicowanych potrzeb dopasowania, aparaty słuchowe Motion Charge&Go Nx zapewniają:

  • najbardziej naturalne słyszenie własnego głosu dla wysokiej akceptacji,
  • komfort obsługi oraz
  • wygodne korzystanie z TV, muzyki i rozmów telefonicznych.

Ogniwo Li-ion o dużej pojemności w aparatach słuchowych Motion Charge&Go Nx pozwala na wykorzystanie najbardziej zaawansowanego rodzaju łączności Bluetooth, dzięki czemy użytkownicy mogą cieszyć się długotrwałą transmisją dźwięku wysokiej jakości. Ładowanie aparatów w czasie snu daje poczucie, że aparaty słuchowe zawsze dostarczą dźwięków, jakie chcą usłyszeć.

Użytkownicy nie muszą się martwić o wymianę tradycyjnych baterii. System ładowania bezstykowego zapewnia całkowitą wygodę i pewność, że aparaty słuchowe zawsze ładują się tak, jak powinny.

Po prostu Charge&Go!

Idealne dla zróżnicowanych potrzeb dopasowania, aparaty słuchowe Motion Charge&Go Nx zapewniają:

Kluczowe cechy

  • Ultra HD e2e oraz łączność Bluetooth
  • Ładowalne ogniwo litowo-jonowe dla trwałej wydajności, nawet podczas transmisji audio
  • Solidna obudowa

Motion Charge&Go w skrócie

Loading...

Akcesoria

Aplikacja myControl

Zaawansowana aplikacja do zdalnej obsługi.

Aplikacja myControl oferuje wszystkie opcje zdalnej obsługi włącznie ze sterowaniem pracą mikrofonów w 360°. Użytkownicy mogą dostosować program słyszenia oraz głośność, dźwięki systemowe, opóźnienie włączenia, okres sygnału słabej baterii oraz tryb samolotowy.

Nasza wiodąca aplikacja wykorzystuje również dane z czujników ruchu w smartfonach i  przesyła informacje do aparatów słuchowych, żeby umożliwić użytkownikom jak najlepsze słyszenie w trakcie aktywności fizycznej, zapewniając komfort i bezpieczeństwo, cokolwiek spotkają po drodze.

Podobnie jak akcesoria mierzące aktywnośc fizyczną, aplikacja myControl pomaga użytkownikom dbać o słuch, pokazując ekspozycję na hałas i aktywność głosową, które wskazują na stan zdrowia.

Poza tym akustyczny system łączności TeleLink daje użytkownikom możliwość korzystania z aplikacji myControl, gdy inne systemy łączności bezprzewodowej nie mogą być używane, np. podczas lotu samolotem.

Pobierz aplikację myControl

StreamLine TV

Zaprogramowany dla najlepszego dźwięku

Dźwięk z telewizora może być trans­mitowany bezpośrednio do aparatów Signia Nx dzięki nadajnikowi StreamLineTV. Użytkownicy mogą indywidualnie regulować głośność przy pomocy aplikacji Signia.

Odkryj Stramline TV

StreamLine Mic

Najwyższej jakości transmisja dźwięku ze wszystkich urządzeń z Bluetooth

Nowy StreamLine Mic umożliwia transmisję audio (rozmowy telefoniczne, muzyka, itd.) z każdego urządzenia wyposażonego w łączność Bluetooth. Działa również jako mikrofon zdalny.

Dowiedz się więcej

miniPocket

Dyskretna obsługa

Idealne rozwiązaniem dla osób szukajacych dyskrecji i wygody, bez potrzeby korzystania z większego pilota lub sterowania aparatami za pomocą smartfona. Niezawodny i łatwy w użyciu pilot miniPocket tak mały, jak breloczek do kluczy,a  jednocześnie pozwala na obsługę wszystkich podstawowych funkcji.

Noahlink Wireless.

Standardowe urządzenie do programowania oparte o technologię Bluetooth low energy. Pozwala na bezprzewodowe programowanie aparatów słuchowych Signia wyposażonych w łączność Bluetooth..

Motion Charge&Go FAQ