X

Niewiarygodnie wszechstronne aparaty Motion™ Charge&Go Nx łączą w sobie wszystkie korzyści platformy Signia Nx z indukcyjną ładowalnością oraz wygodną łącznością Bluetooth. Dzięki zintegrowanej wewnątrz niezawodnej konstrukcji indukcyjnej ładowalności, są intuicyjne w obsłudze.

Idealne dla zróżnicowanych potrzeb dopasowania, aparaty słuchowe Motion Charge&Go Nx zapewniają:

  • najbardziej naturalne słyszenie własnego głosu dla wysokiej akceptacji,
  • komfort obsługi oraz
  • wygodne korzystanie z TV, muzyki i rozmów telefonicznych.

Ogniwo Li-ion o dużej pojemności w aparatach słuchowych Motion Charge&Go Nx pozwala na wykorzystanie najbardziej zaawansowanego rodzaju łączności Bluetooth, dzięki czemy użytkownicy mogą cieszyć się długotrwałą transmisją dźwięku wysokiej jakości. Ładowanie aparatów w czasie snu daje poczucie, że aparaty słuchowe zawsze dostarczą dźwięków, jakie chcą usłyszeć.

Użytkownicy nie muszą się martwić o wymianę tradycyjnych baterii. System ładowania bezstykowego zapewnia całkowitą wygodę i pewność, że aparaty słuchowe zawsze ładują się tak, jak powinny.

Po prostu Charge&Go!

Idealne dla zróżnicowanych potrzeb dopasowania, aparaty słuchowe Motion Charge&Go Nx zapewniają:

Kluczowe cechy

  • Ultra HD e2e oraz łączność Bluetooth
  • Ładowalne ogniwo litowo-jonowe dla trwałej wydajności, nawet podczas transmisji audio
  • Solidna obudowa

Motion Charge&Go w skrócie

Loading...

Akcesoria

Aplikacja myControl

Zaawansowana aplikacja do zdalnej obsługi.

Aplikacja myControl oferuje wszystkie opcje zdalnej obsługi włącznie ze sterowaniem pracą mikrofonów w 360°. Użytkownicy mogą dostosować program słyszenia oraz głośność, dźwięki systemowe, opóźnienie włączenia, okres sygnału słabej baterii oraz tryb samolotowy.

Nasza wiodąca aplikacja wykorzystuje również dane z czujników ruchu w smartfonach i  przesyła informacje do aparatów słuchowych, żeby umożliwić użytkownikom jak najlepsze słyszenie w trakcie aktywności fizycznej, zapewniając komfort i bezpieczeństwo, cokolwiek spotkają po drodze.

Podobnie jak akcesoria mierzące aktywnośc fizyczną, aplikacja myControl pomaga użytkownikom dbać o słuch, pokazując ekspozycję na hałas i aktywność głosową, które wskazują na stan zdrowia.

Poza tym akustyczny system łączności TeleLink daje użytkownikom możliwość korzystania z aplikacji myControl, gdy inne systemy łączności bezprzewodowej nie mogą być używane, np. podczas lotu samolotem.

Pobierz aplikację myControl

StreamLine TV

Zaprogramowany dla najlepszego dźwięku

Dźwięk z telewizora może być trans­mitowany bezpośrednio do aparatów Signia Nx lub Pure 13 BT primax dzięki nadajnikowi StreamLineTV. Użytkownicy mogą indywidualnie regulować głośność przy pomocy aplikacji myControl.

StreamLine Mic

Najwyższej jakości transmisja dźwięku ze wszystkich urządzeń z Bluetooth

Nowy StreamLine Mic umożliwia transmisję audio (rozmowy telefoniczne, muzyka, itd.) z każdego urządzenia wyposażonego w łączność Bluetooth. Działa również jako mikrofon zdalny.

Dowiedz się więcej

miniPocket

Dyskretna obsługa

Idealne rozwiązaniem dla osób szukajacych dyskrecji i wygody, bez potrzeby korzystania z większego pilota lub sterowania aparatami za pomocą smartfona. Niezawodny i łatwy w użyciu pilot miniPocket tak mały, jak breloczek do kluczy,a  jednocześnie pozwala na obsługę wszystkich podstawowych funkcji.

Noahlink Wireless.

Standardowe urządzenie do programowania oparte o technologię Bluetooth low energy. Pozwala na bezprzewodowe programowanie aparatów słuchowych Signia wyposażonych w łączność Bluetooth..

Motion Charge&Go FAQ