X

 

Indywidualnie wykonywane aparaty słuchowe dla wymagających użytkowników, nowe Insio™ Nx marki Signia dostarczają bardziej naturalny dźwięk przy maksymalnej dyskrecji.

Wyposażone w Ultra HD e2e dla binauralnego przetwarzania sygnału aparaty CIC z jednym mikrofonem, Insio oferują czysty dźwięk oraz dobrą zrozumiałość mowy, nawet w hałaśliwych środowiskach.

Nowe mniejsze komponenty oferują potencjalne korzyści dla dopasowania przy węższych kanałach słuchowych.

Aparaty słuchowe Insio Nx zapewniają dyskretną obsługę zdalną przy pomocy aplikacji touchControl i współpracują z systemem TeleCare, aby okresy próbne były łatwiejsze.

Kluczowe cechy

  • Ultra HD e2e dla najlepszego rozumienia mowy i najbardziej naturalnego dźwięku
  • Matryca o dużej mocy przy niewielkim rozmiarze
  • Pełna bezprzewodowość i opcje zdalnej obsługi
  • Dostępne we wszystkich poziomach technologicznych.

Insio Nx w skrócie

Loading...
Pobierz
Aplikacja Signia
Spersonalizuj swoje doświadczenia słuchowe
Dowiedz się więcej

Akcesoria

miniPocket

Dyskretna obsługa

Idealne rozwiązaniem dla osób szukajacych dyskrecji i wygody, bez potrzeby korzystania z większego pilota lub sterowania aparatami za pomocą smartfona. Niezawodny i łatwy w użyciu pilot miniPocket tak mały, jak breloczek do kluczy,a  jednocześnie pozwala na obsługę wszystkich podstawowych funkcji.

Noahlink Wireless.

Standardowe urządzenie do programowania oparte o technologię Bluetooth low energy. Pozwala na bezprzewodowe programowanie aparatów słuchowych Signia wyposażonych w łączność Bluetooth..

Insio Nx (CIC) FAQ