X
header one

Nowy i ulepszony, z nowoczesnym i płaskim designem, Connexx Eight jest cyfrowym centrum dla naszych aparatów słuchowych. Obsługuje wszystkie urządzenia z poprzednich wersji Connexx 7 i dodatkowo nowe urządzenia Signia Nx. Nieważne czy jesteś w trakcie konsultacji, programowania aparatów słuchowych czy po prostu oferujesz indywidualną opiekę, Connexx Eight wspiera Cię na każdym kroku dla szybszego i bardziej efektywnego przebiegu pracy.

Szybkie i płynne dopasowanie.

Technologia równoległego programowania w Connexx Eight oznacza, że możesz kontynuować robienie poprawek w czasie, gdy aparaty słuchowe są aktywnie programowane w tle. Dzięki niezakłóconemu, bardziej płynnemu i szybszemu procesowi dopasowania, będziesz mieć jeszcze więcej czasu na osobiste konsultacje z pacjentem.

Cxx_1
Pasek postępu wskazuje czy aparaty słuchowe nadal są programowane, gdy dokonujesz dalszych poprawek.

Wzmocnione szczegóły. Poprawiony przebieg pracy.

By usprawnić przebieg Twojej pracy, Connexx Eight jest wyposażony w wiele nowych i poprawionych funkcji. Czytelny wybór platform Signia Nx, primax, binax i micon oraz opcja Mimic Fit™, która przenosi ustawienia z poprzednich aparatów słuchowych pacjenta do nowych, dzięki czemu nie musisz za każdym razem zaczynać od początku.

Szybsze i bardziej precyzyjne regulacje i zmiany w kształcie charakterystyki mogą być teraz dokonywane bezpośrednio w Widoku Krzywych, przez przeciągnięcie i upuszczenie przy pomocy myszy. Dodatkowo nowy Widok Krzywych pokazuje MPO w widoku wyjścia sprawiając, że Twoja praca jest wygodniejsza.

Dzięki wszystkim tym udogodnieniom, Connexx Eight oszczędza Twój czas i wysiłek każdego dnia.

Cxx_3
Szybsze, bardziej precyzyjne zmiany: Nowy Widok Krzywych pozwala nanosić poprawki bezpośrednio na wykresie.
Cxx_5
Wszystkie wartości na widoku: Nowy Widok Krzywych pokazuje teraz MPO w widoku wyjścia.

Dopasowanie, przebieg pracy i konsultacje

Twoje cyfrowe centrum dla wszystkich aparatów słuchowych Signia: Od konsultacji przez programowanie aparatów słuchowych po indywidualną opieke nad pacjentami. Oprogramowanie Connexx Eight wspiera Cię na każdym etapie pracy i zapewnia wydajny i intuicyjny jej przebieg.

Aktualizacja ułatwia stworzenie indywidualnych profili słyszenia, personalizację i konsultacje. Umożliwia jeszcze szybsze pierwsze dopasowanie i zapewnia większą przejrzystość zachowań słuchowych pacjenta, pozwalając na bardziej precyzyjne dostosowanie ustawień i łatwiejsze dobranie najlepszego rozwiązania.

Profil słyszenia

Bardziej spersonalizowane pierwsze dopasowanie.

Spersonalizowane profile słyszenia są generowane na podstawie kwestionariusza oraz testu tonalnego, dzięki którym określa się funkcje kognitywne i preferencje pacjenta. Connexx wykorzystuje taki profil, by zaproponować konfigurację aparatów słuchowych, którą możesz wykorzystać w pierwszym dopasowaniu. To łatwy sposób, by osiągnąć optymalny rezultat dla Ciebie i Twojego pacjenta podczas pierwszego dopasowania.

Connexx-83_screenshot_hearing_profile_950px

Inteligentny optymalizator

Efektywne dostrojenie.

W trakcie użytkownia aparaty słuchowe śledzą wykorzystanie programów, poziom głośności oraz aktualne środowisko akustyczne. Inteligentny optymalizator sugeruje zmiany w ustawieniach aparatów w oparciu o analizę zgromadzonych danych. Poprawki można łatwo prowadzić kliknięciem myszy.

Connexx-83_screenshot_smart_optimizer_950px

Selektor poziomu technologicznego

Opcja dosprzedaży poprzez rekomendację poziomu technologicznego.

Nowa zakładka menu w sekcji Personalizacja pozwala Ci zarekomendować pacjentowi optymalny poziom technologiczny. Analiza danych sytuacyjnych zarejestrowanych przez aparaty słuchowe jest uzupełniana przez preferencje i priorytety użytkownika, np. słuchanie muzyki, rozmowy w restauracji, spotkania towarzyskie itp., by zapewnić jak najlepszy dobór poziomu technologicznego odpowiedniego dla pacjenta.

Connexx-83_screenshot_performance_guide_950px

ConnexxAir.

Całkowita wygoda bezprzewodowości.

ConnexxAir to nowe urządzenie bezprzewodowe do programowania niemal wszystkich aparatów słuchowych Signia z łącznością e2e, ale nie wyposażonych w łączność Bluetooth, obsługiwanych przez Connexx 8.3.

ConnexxAir_docking-station_1248x500px

Noahlink Wireless.

Standardowe urządzenie do programowania oparte o technologię Bluetooth low energy. Pozwala na bezprzewodowe programowanie aparatów słuchowych Signia wyposażonych w łączność Bluetooth..

NoahLink_wireless_1248x500px

Przedstawiamy Connexx Eight