X
header one

Nowy i ulepszony, z nowoczesnym i płaskim designem, Connexx Eight jest cyfrowym centrum dla naszych aparatów słuchowych. Obsługuje wszystkie urządzenia z poprzednich wersji Connexx 7 i dodatkowo nowe urządzenia primax. Nieważne czy jesteś w trakcie konsultacji , programowania aparatów słuchowych czy po prostu oferujesz indywidualną opiekę, Connexx Eight wspiera Cię na każdym kroku dla szybszego i bardziej efektywnego przebiegu pracy.

Szybkie i płynne dopasowanie.

Technologia równoległego programowania w Connexx Eight oznacza, że możesz kontynuować robienie poprawek w czasie, gdy aparaty słuchowe są aktywnie programowane w tle. Dzięki niezakłóconemu, bardziej płynnemu i szybszemu procesowi dopasowania, będziesz mieć jeszcze więcej czasu na osobiste konsultacje z pacjentem.

Cxx_1
Pasek postępu wskazuje czy aparaty słuchowe nadal są programowane, gdy dokonujesz dalszych poprawek.

Wzmocnione szczegóły. Poprawiony przebieg pracy.

By usprawnić przebieg Twojej pracy, Connexx Eight jest wyposażony w wiele nowych i poprawionych funkcji. Czytelny wybór platform primax, binax i micon oraz opcja Mimic Fit™, która przenosi ustawienia z poprzednich aparatów słuchowych pacjenta do nowych, dzięki czemu nie musisz za każdym razem zaczynać od początku.

Szybsze i bardziej precyzyjne regulacje i zmiany w kształcie charakterystyki mogą być teraz dokonywane bezpośrednio w Widoku Krzywych, przez przeciągnięcie i upuszczenie przy pomocy myszy. Dodatkowo nowy Widok Krzywych pokazuje MPO w widoku wyjścia sprawiając, że Twoja praca jest wygodniejsza.

Dzięki wszystkim tym udogodnieniom, Connexx Eight oszczędza Twój czas i wysiłek każdego dnia.

.

Cxx_3
Szybsze, bardziej precyzyjne zmiany: Nowy Widok Krzywych pozwala nanosić poprawki bezpośrednio na wykresie.
Cxx_5
Wszystkie wartości na widoku: Nowy Widok Krzywych pokazuje teraz MPO w widoku wyjścia.

Generator kodów QR do aplikacji touchControl.

Oszczędzaj czas i wysiłek przy pomocy kodów QR: Twoi pacjenci mogą zeskanować kod znajdujący się na jednostronicowej instrukcji do wydrukowania i ustawić aplikację w zaledwie jednym kroku. Nazwy programów i funkcji w aplikacji touchControl są automatycznie konfigurowane.

Connexx-Eight_QR-Code_950px