X
2017-07-10

Jak oszczędzać czas pracy? Praktyczny poradnik dla protetyka słuchu

Skrócony proces konsultacji, składania zamówień i dopasowywania. Oto korzyści wynikające ze stosowania nowego skanera kształtu małżowiny usznej iScan II oraz oprogramowania Connexx Eight.

Jak zauważył kiedyś Benjamin Franklin, jeden z ojców założycieli USA, którego podobizna nadal zdobi banknot studolarowy – czas to pieniądz. Każdy protetyk szuka sposobów na zaoszczędzenie czasu, żeby móc jak najbardziej efektywnie obsługiwać pacjentów. Jak najlepiej wykorzystać czas pracy? Przede wszystkim poprawiając wydajność w trzech obszarach:

  • przyspieszyć proces konsultacji,
  • szybciej składać zamówienia,
  • skrócić czas dobrego dopasowywania aparatu słuchowego.

Jak osiągnąć lepszą wydajność gabinetu? Poszukać nowych rozwiązań, które pozwolą w krótszym czasie i w przy takim samym nakładzie sił obsłużyć większą liczbę pacjentów. Najlepszym sposobem na zaoszczędzeni czasu jest wykorzystanie nowoczesnych urządzeń i oprogramowania. Jako jeden z największych na świecie producentów aparatów słuchowych wspieramy protetyków słuchu oferując im odpowiedni sprzęt i oprogramowanie wykorzystywane podczas konsultacji oraz służymy pomocą w procesie wyboru aparatu słuchowego i jego dopasowania. Dzięki naszej rozległej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w pracy z naszymi partnerami doskonale wiemy, czego oczekują klienci i jakie obszary można zmienić, by zaoszczędzić czas.

Aby skrócić czas konsultacji i móc szybciej złożyć zamówienie, warto zrezygnować z tradycyjnego przesyłania wycisku na rzecz jego skanowania. Zeskanowany wycisk ucha jest bardzo dokładny i nie ulegnie uszkodzeniu w transporcie. Z kolei nowoczesne oprogramowanie pozwala= na wyjątkowo szybkie i precyzyjne dopasowanie aparatu słuchowego do potrzeb konkretnego użytkownika, dzięki czemu pacjent szybciej opuszcza gabinet zadowolony.

Szybki skan wycisku ucha

Nowy skaner wycisków ucha iScan II jest nie tylko mniejszy niż jego cieszący się dużą popularnością poprzednik, lecz również pracuje dużo szybciej i dokładniej. Dzięki kompaktowej budowie, urządzenie doskonale sprawdzi się w każdych warunkach pracy. Wykonanie skanu kształtu małżowiny usznej trwa teraz jedynie 60 do 70 sekund, czyli połowę czasu niezbędnego na przeprowadzenie tego procesu do tej pory. iScan II działa z dokładnością do 1/50 milimetra. Jeżeli jednak skan wymaga wprowadzenia korekt, to można ich dokonać za pomocą odpowiedniego oprogramowania na ekranie komputera, dzięki czemu zostaną one uwzględnione w procesie produkcji.

Szybki proces zamawiania

Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu skany wycisków wykonane przy pomocy skanera iScan II mogą być przesyłane do dowolnego  producenta. Cała czynność wymaga jedynie kliku kliknięć. Jeżeli zamówienie na aparaty słuchowe jest składane w Sivantos, to cały proces można śledzić online – od chwili złożenia zamówienia, przez produkcję, aż po dostawę. iScan II współpracuje też z konwencjonalnym, stosowanym w branży oprogramowaniem, takim jak Noah 3 oraz 4. Dodatkowo, wszystkie dane są zapisywane w bazie danych Connexx, co w razie potrzeby umożliwia ich szybkie przesłanie mailem.

Szybkie dopasowanie

Udoskonaliliśmy popularne oprogramowanie Connexx stosowane w procesie dopasowania. Dostępna obecnie wersja Connexx Eight oferuje szereg usprawnień. Jednak największą nowością jest możliwość równoległego programowania, która pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu. Protetyk słuchu może wprowadzać niezbędne korekty bez konieczności oczekiwania na zakończenie poszczególnych etapów procesu programowania. Drobne zmiany są natychmiast synchronizowane z aparatem słuchowym. Takie rozwiązanie zdecydowanie przyspiesza proces dopasowania nowego urządzenia i podnosi poziom satysfakcji klienta. Jeżeli wada słuchu ulegnie zmianie, a pacjent będzie potrzebował innego modelu aparatu, oprogramowanie pozwoli na łatwe przeniesienie do niego podstawowych ustawień i parametrów akustycznych.

Kompleksowy pakiet

Oprócz skanera iScan II i oprogramowania Connexx Eight warto również skorzystać z szeregu materiałów informacyjnych. Przejrzyste broszury, ulotki oraz oferta produktowa zawierająca przegląd dostępnych modeli aparatów pozwalają protetykom słuchu udzielić pacjentom przystępnych odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące wad słuchu, występowania szumów usznych oraz funkcji poszczególnych modeli aparatów słuchowych. Dzięki nim doskonale widoczne stają się również zalety droższych modeli wyższej klasy. Korzystanie z nich znacząco upraszcza oraz przyspiesza proces konsultacji.

Dowiedz się więcej  o iScan II

Odkryj Connexx Eight