X
2016-08-09

SPEECH: Prosty sposób na inteligentne słyszenie

Doświadczenie i badania naukowe potwierdzają, że gdy środowisko, w którym się znajdujemy, staje się coraz głośniejsze, w naturalny sposób staramy się skoncentrować na głosie naszego rozmówcy i odfiltrować inne, rozpraszające dźwięki. Signia podnosi branżową poprzeczkę za sprawą całkowicie automatycznego i dostosowującego się do sytuacji  systemu kierunkowego opartego na najnowocześniejszej technologii primax. Aparaty primax oferują lepszą zrozumiałość mowy w wymagających codziennych sytuacjach takich jak rozmowa z przyjaciółmi w zatłoczonej kawiarni lub barze.

Zaawansowane rozwiązanie SPEECH marki Signia wykorzystuje kierunkowość do wspomagania słyszenia wyłącznie wtedy, gdy sytuacja tego wymaga. Na nowo definiuje łatwość słuchania, w optymalny sposób łącząc jakość dźwięku oraz słyszalność i utrzymując między nimi równowagę dostosowaną do indywidualnych wymagań użytkownika. W wyjątkowo hałaśliwym środowisku, zawężona kierunkowość w aparatach Signia zapewnia niezrównaną wyrazistość dźwięku i komfort słyszenia na poziomie przewyższającym nawet osoby z normalnym słuchem.*

Jeśli więc Państwa pacjenci próbują zrobić kolejny krok naprzód albo oczekują korzystania z życia w pełni, pamiętaj, by polecić im nasze niezrównane aparaty słuchowe primax z funkcją SPEECH.

Oto nasze najnowsze króliczadowe przygody pokazujące wyjątkowość primax:

YouTube Video

Dowiedz się więcej o słyszeniu kierunkowym na naszej stronie:

signia-pro.pl/kierunkowosc