X
Teraz osoby z niedosłuchem mogą używać i wypróbowywać aparaty wewnątrzuszne już podczas pierwszej wizyty w gabinecie. Aparaty słuchowe Silk nadają się do natychmiastowego dopasowania dzięki innowacyjnym kopułkom silikonowym.
2018-04-17

Silk: nowi klienci zadowoleni od pierwszych chwil

Teraz osoby z niedosłuchem mogą używać i wypróbowywać aparaty wewnątrzuszne już podczas pierwszej wizyty w gabinecie. Aparaty słuchowe Silk nadają się do natychmiastowego dopasowania dzięki innowacyjnym kopułkom silikonowym.

Sam najlepiej wiesz, jak to jest. Pojawia się nowy klient i z bólem przyznaje się, że prawdopodobnie potrzebuje aparatu słuchowego. Ale najlepiej byłoby, gdyby nikt tego nie zauważył. Klient poczytał już trochę na ten temat i wie, że istnieją bardzo małe urządzenia chowane wewnątrz kanału słuchowego. Dlatego też chciałby zacząć od wypróbowania takiego właśnie rozwiązania. Cała historia jest równie typowa jak odpowiedzi, których musiałeś kiedyś udzielać. Jednak teraz, dzięki aparatom słuchowym Signia Silk, będziesz mógł udzielić innej odpowiedzi, która usatysfakcjonuje nie tylko Ciebie samego, lecz również Twojego klienta Owa odpowiedź brzmi: Silk. Całkowicie chowane wewnątrz kanału słuchowego urządzenie, dające możliwość natychmiastowego dopasowania do kształtu niemal każdego ucha. Bez konieczności zamawiania aparatu wykonanego dla konkretnego klienta.

Pasuje (prawie) każdemu

Dzięki wsuwanej kopułce silikonowej, aparaty Silk pasują prawie do każdego kanału słuchowego. Kopułki są dostępne w czterech rozmiarach, zarówno z otworkami wentylacyjnymi, jak i bez nich. Silikon, z którego są wykonane jest wyjątkowo miękki i idealnie dopasowuje się do kształtu kanału słuchowego. Wygodne kopułki zapewniają pewne trzymanie aparatu, który pozostaje niemal całkowicie niewidoczny. Modele Silk są przeznaczone dla pacjentów o prawie każdym stopniu niedosłuchu. Aparaty słuchowe Signia Silk są dostępne we wszystkich poziomach technologicznych – 1px, 2px, 3px, 5px oraz 7px – i doskonale nadają się do korekty lekkich, średnich lub ciężkich ubytków słuchu. Użytkownicy cenią je ze względu na wysoki komfort słyszenia osiągany dzięki szerokiej gamie funkcji typowych dla urządzeń opartych na platformie primax.

Dzięki innowacyjnym, wykonanym z silikonu kopułkom Click Sleeve, aparaty Signia Silk pasują niemal do każdego ucha.

Szybsza decyzja o zakupie

Wiele osób cierpiących na ubytek słuchu całymi latami zwleka z zakupem aparatu słuchowego. Aparaty Silk pomogą Ci w przyspieszeniu tego procesu. To właśnie dlatego jesteśmy przekonani, że oferując urządzenia Signia Silk zapewnisz sukces swojej firmie.