X
2016-02-22

Witaj w świecie kolorowych dźwięków

Dziś rozpoczynamy kolejny ekscytujący rozdział w historii naszej firmy. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą nową markę – Signia.

Dziś rozpoczynamy kolejny ekscytujący rozdział w historii naszej firmy. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą nową markę. Przedstawiamy Signia.
Siemens-Signia-double-branding_en-928x320Signia to nasza nowa marka produktów, którą będziemy budować w nadchodzących latach wspólnie z marką Siemens. Bardzo nas to cieszy, ponieważ dzięki co-brandingowi będziemy mogli wykorzystać najlepsze cechy obu marek. Z jednej strony nadal będziemy korzystać z zaufania, jakim użytkownicy darzą nazwę Siemens, z drugiej – zyskamy możliwość dotarcia do szerszego i młodszego grona odbiorców dzięki celnej komunikacji wykorzystującej nowoczesne kanały. Marka Signia pozwoli nam przyciągnąć większą grupę docelową, która stanie się podstawą naszego rozwoju biznesowego.

Pojawia się nowy brand, ale nic nie znika. Państwa kontakty pozostaną bez zmian, podobnie jak umowy, kontrakty i warunki świadczenia usług. Jak zawsze mogą Państwo polegać na naszych wyjątkowych produktach, atrakcyjnych programach i zaangażowanych specjalistach, do których zdążyliśmy Państwa przyzwyczaić.

Obiecujemy, że będziemy nadal wprowadzać innowacyjne rozwiązania w dziedzinie leczenia ubytków słuchu, które koncentrują się na użytkowniku i zapewniają najwyższy poziom jakości i satysfakcji.
Signia zapewni Państwu kompleksowe portfolio zaawansowanych aparatów słuchowych i dodatkowych rozwiązań oraz stworzy przełomowe technologie, dzięki którym Państwo i Państwa pacjenci poznają świat barwnych dźwięków.

Naszym celem jest tworzenie przyszłości lepszego słyszenia. Będziemy szczęśliwi i wdzięczni, jeśli zechcą Państwo dołączyć do nas w tej ekscytującej podróży.