X
2016-11-21

Signia Cellion - pierwszy na świecie aparat słuchowy z wbudowanym wytrzymałym akumulatorem litowo-jonowym ładowany indukcyjne

Cellion jest pierwszym na świecie aparatem słuchowym z ładowanym indukcyjnie litowo-jonowym akumulatorem. Tak dobry i mały jak popularny Pure - nowy bestseller.

Innowacja ma nowe imię: Cellion.  Pierwszy na świecie aparat słuchowy z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym, który może być ładowany bezstykowo. Jednocześnie jest oparty o przyjętą z uznaniem platformę primax. Jesteśmy pewni, że przyszłość przyniesie jeszcze więcej. Pracujemy nad tym codziennie. W tej chwili z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć: to szczyt innowacji. Witaj w przyszłości.

Technologia ładowania

 

Akumulator litowo-jonowy zapewnia działanie aparatów Cellion do dwóch dni* po jednym ładowaniu trwającym zaledwie 4 godziny. 30-minutowe szybkie ładowanie zapewnia przyjemność słuchania przez co najmniej 7 godzin. To szczególnie praktyczne dzięki temu, że aparaty słuchowe Cellion są ładowane bezstykowo i przy pomocy nowej ładowarki indukcyjnej. Można ją podłączyć za pomocą zasilacza do gniazdka lub standardowym kablem micro-USB do praktycznie każdego źródła energii posiadającego wyjście USB, jak ładowarki do smartfonów czy tabletów.

Doświadczenie słuchowe

Cellion oparty jest na naszej najnowszej platformie primax i oferuje wszystkie korzyści słuchowe tej technologii. Przede wszystkim znaczące zmniejszenie wysiłku słuchowego zapewnione przez primax dzięki wzmocnieniu mowy w codziennych sytuacjach akustycznych, które sprawia, że używanie aparatów słuchowych z technologią primax jest niezrównanym doświadczeniem słuchowym.

Korzyści dla pacjentów

 

Twoi pacjenci docenią te zalety. Decydując się na Cellion, otrzymają innowacyjny aparat słuchowy z najwyższej półki, który jest tak mały jak nasze niezwykle popularne modele Pure. Nie będą musieli już więcej wymieniać baterii, za to będą mogli szybko i łatwo naładować swoje aparaty słuchowe i cieszyć się technologią, którą uznajemy za najlepsza z obecnych na rynku.

Aparaty słuchowe Cellion są dostępne w poziomach technologicznych 5px i 7px. Są odpowiednie do ubytków słuchu od lekkiego do ciężkiego.

*Cellion zapewnia żywotność akumulatora do 24 godzin ciągłego użytkowania – na normalnym poziomie użytkowania odpowiada to dwóm dniom z nieograniczoną transmisją audio.