X
Prostota połączona z naturalnie czystym dźwiękiem to esencja aktualnie najmniejszego aparatu typu RIC z platformy Signia Nx. Dowiedz się więcej na blogu.
2018-07-17

Prostota połączona z naturalnie czystym dźwiękiem

Wyjątkowo małe aparaty Pure™ 10 Nx łączą w sobie wysoce dyskretną konstrukcję z bardziej naturalnym dźwiękiem

Prostota połączona z naturalnie czystym dźwiękiem to esencja aktualnie najmniejszego aparatu typu RIC z platformy Signia Nx. Ukryte za uchem urządzenia Pure 10 Nx bez funkcjonalności bezprzewodowej są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą, aby aparaty słuchowe były proste oraz dyskretne.

Brak przycisków i przełączników na obudowie sprawia, że aparaty Pure 10 Nx marki Signia minimalizują ryzyko potencjalnych błędów użytkownika – to łatwe w obsłudze urządzenia, których nie trzeba regulować podczas noszenia. Dzięki wyjątkowo dyskretnemu wyglądowi oraz technologii TwinMic Pure 10 Nx to najmniejsze aparaty typu RIC z kierunkowością dla lepszej wydajności w hałasie. Zaawansowane przetwarzanie sygnału przez platformę Signia Nx zapewnia efektywną redukcję sprzężenia i podwyższoną jakość dźwięku z zewnątrz.

Oznacza to, że użytkownicy mogą cieszyć się naturalną jakością dźwięku oraz dyskretną i prostą konstrukcją.

Aprataty słuchowe Pure 10 Nx współpracują z systemem TeleCare, by pozwolić na łatwiejsze i zakończone sukcesem okresy próbne. Są również kompatybilne z aplikacją touchControl oraz pilotem miniPocket, dzięki czemu zapewniają wygodną obsługę zdalną, umożliwiając zmianę programów słyszenia i dostosowywanie głośności oraz barwy dźwięku.