X
Osoby korzystające z aparatów słuchowych nieraz borykają się z trudnościami w wyraźnym rozumieniu tego, co mówią inni, w trudnych akustycznie, zatłoczonych miejscach, na przykład podczas spotkań, konferencji, wykładów czy uroczystości rodzinnych. Nowy StreamLine Mic pozwala użytkownikom aparatów słuchwoych Signia Nx transmitować głos mówcy wprost do uszu.
2018-07-10

Jak zapewnić wysokiej jakości słyszenie w wymagających sytuacjach?

Nowy StreamLine Mic pozwala użytkownikom aparatów słuchwoych Signia Nx transmitować głos mówcy wprost do uszu..

Osoby korzystające z aparatów słuchowych nieraz borykają się z trudnościami w wyraźnym rozumieniu tego, co mówią inni, w trudnych akustycznie, zatłoczonych miejscach, na przykład podczas spotkań, konferencji, wykładów czy uroczystości rodzinnych. Dzięki nowemu urządzeniu StreamLine Mic użytkownicy korzystający z technologii Bluetooth w aparatach Signia Nx mogą cieszyć się nie tylko najnowocześniejszą transmisją połączeń telefonicznych, muzyki itp. z każdego urządzenia wyposażonego w Bluetooth (więcej na ten temat tutaj). Mają również możliwość skorzystania z funkcji mikrofonu zdalnego StreamLine Mic.

W ten sposób użytkownicy mogą przesyłać głos mówcy bezpośrednio do swoich aparatów słuchowych na odległość nawet 20 metrów. W rezultacie mogą słyszeć osobę mówiącą tak wyraźnie, jakby stała zaraz obok. Z tego wyjątkowego rozumienia mowy w hałasie mogą korzystać wszystkie aparaty Signia Nx wyposażone w Bluetooth w połączeniu z urządzeniem StreamLine Mic.